Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a sógornőmmel?

Mit tehetnék a sógornőmmel?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs,hogy hogyan kezeljem ezt a helyzetet.Van egy sógornőm,akit egyáltalán nem mondanék jó fejnek.Amikor másfél évvel ezelőtt összejöttem a párommal,hamar odaköltöztem hozzájuk(átjárás-benzin ktg miatt) Már akkor azt mondogatta a páromnak,h én csak kihasználom őt,meg h én milyen beképzelt vagyok,nem vagyok hozzá való.(+a szemembe vágta,h takarodjak haza) A páromnak egy vállalkozása van,ahova így bekerültem én is.Komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat,házasság,gyerekek,stb. A lényeg,h nagyon elegem van már belőle,nagyon aljas: bemegy utánam az üzletbe és megkérdi,hogy "Ez meg ugyan már megint mit vett" mondja az eladó,h semmit,csak bejött szétnézni," De láttam rajta vmi új göncöt,akkor azt hol vette" ,múltkor kivágta szó szerint a fürdőszobából a papucsomat....egyik itt,másik ott!Rohadt féltékeny rám,ránk,a boldogságunkra.Rossz természete van,ha nekem van,neki is legyen.Kérdem akkor én,ha majd elköltözünk a párommal,akkor majd jön ellenőrizgetni,hogy mennyit költünk,mert akkor neki is kell? Vagy az Ő gyerekének is vegyenek ezt azt? Vááá,megbolondulok. Segítsetek.
2010. dec. 15. 12:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párodnak kellene helyre igazítani,nem neked...
2010. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Most úgy látom,ahogy olvasta a kommenteket a párom,kicsit hajlik afelé,hogy irányt mutasson a húgának.Meg azt mondta,h 2 hónap múlva kiköltözhetünk ide a vállalkozás irodájába.Csak sajna azt is mondta,h attól függetlenül Ő minden nap haza fog járni.
2010. dec. 15. 14:04
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert te sokkal aranyosabb, szebb és csinosabb vagy, mint ő, és átvetted tőle a domináns nő szerepét, ezért utálatoskodik, de úgyis hiába.
2010. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!