Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válasszak: a munkalehetősé...

Mit válasszak: a munkalehetőséget vagy a családi karácsonyt?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy most nagy nehezen lehetne munkám (egyetemista vagyok és szükségem lenne munkatapasztalatra és pénzre, de eddig nem sikerült munkát találni) viszont a munkáltató nem tudna hazaengedni karácsonykor. Nagyon messze lakom otthontól, ezért csak visszaugrani egy-két napra nem lenne lehetőség és körülötte se tudnék hazamenni. Tehát legjobb esetben januárban tudnék hazamenni. Nagyon nagy dilemmában vagyok, kellene a munka is, de szeretnék haza is menni és a családdal lenni, mert ritkán tudok menni. Ti melyik mellett döntenétek? Ha a munka mellett döntök, akkor karácsonykor is dolgozni fogok és egyedül leszek, ha pedig a családi karácsony mellett, akkor lehet nem kapok munkát ezután. Mit gondoltok?
2015. nov. 4. 21:05
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
55%

Nem konnyu dontes, de en azt mondanam hogy Karacsony biztosan van minden evben, jo munkalehetoseg meg nem biztos.

Szuleid szerintem megertenek. Esetleg vesd fel, hogy mi volna ha iden eloszor ok karacsonyoznanak nalad?

2015. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

Ja, szupermarketes akarmi lenne a nagy kihagyhatatlan munkalehetoseg? En azt hittem a nagyonmessze jolehetosegbol hogy Ausztraliaba programozonak vagy valami hasonlo :)

Igy vissza az egesz, csalad egyertelmuen.

2015. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!