Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válasszak: a munkalehetősé...

Mit válasszak: a munkalehetőséget vagy a családi karácsonyt?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy most nagy nehezen lehetne munkám (egyetemista vagyok és szükségem lenne munkatapasztalatra és pénzre, de eddig nem sikerült munkát találni) viszont a munkáltató nem tudna hazaengedni karácsonykor. Nagyon messze lakom otthontól, ezért csak visszaugrani egy-két napra nem lenne lehetőség és körülötte se tudnék hazamenni. Tehát legjobb esetben januárban tudnék hazamenni. Nagyon nagy dilemmában vagyok, kellene a munka is, de szeretnék haza is menni és a családdal lenni, mert ritkán tudok menni. Ti melyik mellett döntenétek? Ha a munka mellett döntök, akkor karácsonykor is dolgozni fogok és egyedül leszek, ha pedig a családi karácsony mellett, akkor lehet nem kapok munkát ezután. Mit gondoltok?
2015. nov. 4. 21:05
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
A munkát.Most van lehetőséged sínre hozni az életed.Karácsony minden évben van,de jó lehetőségek nem biztos.
2015. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
83%
A munkát. Ha tényleg hiányzol a családodnak azon az 1-2 napon meglátogat téged valaki. Anyukám tuti elutazna meglátogatni akár egy napra is, ha csak annyi van.
2015. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
77%
A melót. :)
2015. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
64%
A munkát, még jó!
2015. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
38%
Milyen helyen kell karácsonykor dolgozni?
2015. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
48%
"Mit válasszak: a munkalehetőséget vagy a családi karácsonyt?" - Önálló döntést!
2015. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
12%
Család! Persze csak ha fontos. Munka eztán is lesz család EGY van! De Te döntésed! ÉN a családom választanám. De ez én vagyok, és mert a családom imádom. Van aki nem szereti annyira annak biztos nem ennyire fontos....
2015. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
79%

Abban az esetben választanám a munkát,ha legalább szilveszterre hazaengednek.

Ez egy íratlan szabály,ha az egyik ünnepen dolgozol,legalább a másikon legyen szabad az ember.

Más,ha külföldön dolgozik az ember,vagy nagy zséről van szó,amiért megéri.

Tudni kellene a körülményeid is,van-e,lenne-e esetleg más munkaerő helyetted.

Nem mindegy,hogy azért akarnak behívni melózni az ünnepek alatt,mert tényleg nincs más munkaerő, vagy azért,hogy a csókosok,régebben ott dolgozók elmehessenek az ünnepek alatt szabadságra.

Kicsit írd kérlek körül pontosabban mi a helyzet,karácsony azért még odébb van.

2015. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
63%

Munkát!!!


A családoddal lehetsz előtte vagy utána, de a munka nem vár meg.

2015. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Arra akartam csak kilyukadni, ne legyél te az a madár,akit majd lehet ugráltatni a későbbiekben,mert szolga lelkű vagy.

Már ott dolgozol,vagy ez a feltétel,hogy felvegyenek?

Ez sem mindegy.

Ugyanis,ha már ott dolgozol, és kicsit bedolgoztad magad,akkor jobban arcot lehet nyitni ilyen esetben.

2015. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!