Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves szűz srác vagyok,6...

24 éves szűz srác vagyok,6 éve nem volt barátnőm, komoly barátnőm meg soha nem volt. Ezt mennyire kellene szégyelnem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 10:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyelni,én több ilyen srácot,lányt is ismerek,annyi hogy nem kell másoknak erről beszélned,mert bunkók tudnak lenni,pedig lehet ők is azok.Egyébként szereretnek kamuzni a nő ügyekről a pasik,szóval nem kell mindent elhinni,hisz a látszat néha csal.
2010. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
nem kell szégyelned,majd eljön az ideje,csak egy csajt kell találni,az az baj,hogy az iskolai barátok után már neház olyan embereket találni,akik igaz barátok lehetnek és akikkel el tudna menni az ember ismerkedni,meg nem is mindenki discos,és kevés olyan szórakozó hely van,ahhová el tudna az ember menni,ha nem szereti a hangzavart vagy a táncot.Visszafogott vagy ez az egyetlen gond,meg hát több normális szórakozóhely kellene.
2010. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha ELTE bölcsészre jársz akkor semennyire.
2010. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ismerkedj!regisztralj,ismerkedos oldalakon,vagy jelentkezz ismerkedos tv musorokba,ne hagyd ,hogy ez a szomorusag eluralkodjon rajtad,hiszen mikor kelvezd az eletet,ha nem fiatalon!En szivesen segitenek neked,elvenni a szuzessegedet,de az ugy lenne jo,hogyha szerelmes lennel,vagy legalabbis jarnal egy lannyal!!!21/L
2010. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!