Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves szűz srác vagyok,6...

24 éves szűz srác vagyok,6 éve nem volt barátnőm, komoly barátnőm meg soha nem volt. Ezt mennyire kellene szégyelnem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 10:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az olimpián ne indulj!!:S

Vagy mégis?

2010. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
52%
Együttérzek veled tesó! :D , ugye hogy ez mennyire egyszerűnek tűnik így leírva a többiek által? És mennyire nem is egyszerű? :(
2010. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
En tisztelem,mert jo lehet ereny! Es szep dolog,de ennyi idosen nem normalis,sajnos,mert egy termekeny ferfi tud kapcsolatot kialakitani,mivel mar elvileg felnott ferfi! Egyaltalan nem ciki azt mondom,de engem az boritott ki,hogy te pont szuz ferfit keresel aki meg kisem elte magat,es szerintem,nem biztos,hogy megallapodna egyenlore...De lehet ,hogy igen nem tudom!Mindenesetre sok szerencset kivanok neki!Es boldogsagot!Nem tartom cikinek semmikeppen sem,de az,hogy igy rakattantal,meg nem is lattad,nem is ismered,de te tudod 22/L
2010. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"22/L Legyél szíves tolerálni és elfogadni a másik embert, tudod, nemcsak a b.zikat kell, hanem a tisztességeseket is, köszi előre is.


24/L"


megfigyeltétek a túlcsorduló toleranciát benne?:)))

2010. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos, ateista vagyok, nem vagyok meleg, heteró vagyok, nem akarok az olimpián indulni, de szeretek mozogni, nem vagyok ronda, de jóképűnek sem vagyok, félénk vagyok és aggódom, a korom miatt, hogy nem csináltam és, hogy még nem volt komolyy kapcsolatom ennyi!!!:)
2010. márc. 18. 15:43
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"aggódom, a korom miatt, hogy nem csináltam és, hogy még nem volt komolyy kapcsolatom ennyi!!!:)"


Én most nem mennék bele a miértekbe (ami rám vonatkozik), de...

Én nem szégyellem, hogy lassan 23 évesen szűz vagyok. Az igaz, ami rád: se szép, se ronda. Átlagos külsőleg.

Leginkább én azon aggódok, hogy még nem voltam szerelmes, még nem kábított el ember annyira, hogy én lefeküdjek vele, szinte mindegyik megrekedt a barátság szintjén.

Irigy is csak arra vagyok, aki szerelmes. Mert szeretnék én is az lenni. És azért elgondolkoztam, hogy mikor leszek én szerelmes?


Szóval a válaszom: Nem, nem gáz. És nem kell szégyellned, mert nem maradtál le semmiről. Nekem is volt aki lenézett emiatt és csesztetett. Én most fejezem be a sulit, ők meg kiégve, karikás szemmel próbálják feldolgozni azt, hogy elcseszték az életüket... /Buli tanulás rovására, szex felelőtlenül --> abortusz, gyermek születés stb./

2010. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

az előző hozzászólás vége hülyeség.

attól, mert valaki él szexuális életet, egyáltalán nem csinál gyereket, nem lesz aids-es, ugyanis a szexuális élet nem = felelőtlenséggel. ha te ezzel azonosítod, akkor magadat akarod mentegetni, vagy vígasztalni.

ki kell hogy ábrándítsalak: az emberek nagy része eléggé élvezi, és nem cseszi el.

2010. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%

A kérdező szerintem nem azért szűz még mert ő döntött így!

Egyszerűen nem talált még senkit akivel...!

Az öcsém 25 éves és még nem volt barátnője,szerintem szánalmas!

Már többen pedzegetik hogy esetleg nem-e homár...!

NEM AZ,de egyszerűen nem talál magának barátnőt:-)

2010. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:26


Lehet szövegértési problémáid vannak. Én nem azt mondtam, hogy az emberek, hanem "ők", tehát azok, akikről beszéltem.

Szóval nekem ne mondd, hogy baromság, amikor nem csak én vélekedek így ő róluk...

2010. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell szégyelned! :) Bár való igaz, hogy a mai világban mi vagyunk kevesebben, mármint azok, akik nem adják meg magukat 13-16 éves koruk közt, ami szerintem borzasztóan korai, akármilyen szerelmes is az ember. Így a normális emberek érzik furának magukat, mert még nem találták meg a megfelelő személyt, akivel lefeküdjenek.
2010. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!