Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves szűz srác vagyok,6...

24 éves szűz srác vagyok,6 éve nem volt barátnőm, komoly barátnőm meg soha nem volt. Ezt mennyire kellene szégyelnem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 10:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem! De!!! Kezdj el nyitottabbnak lenni a világ felé ezen belül a lányok felé!! Ismerkedj, lazulj!! Most van ennek itt az ideje!!Ok?! Nnnna hajrá!!
2010. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Neked eszmei értéked van!:)

Hallgass az 1-re!

2010. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
VVHHHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 18. 10:56
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondhatja meg, hogy mit szégyellj? Miért kéne szégyellni szerinted?
2010. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Sztem Te már tettél fel kérdést ezen témakörben pár napja. (Ebből a kommentedből kiindulva) Ha nem fogadod el, hogy a szüzesség erény ebben a mai világban, akkor ne sopánkodj itt, menj el egy tapasztalt nőhöz és kérd meg, hogy segítsen rajtad. Ennyi. De ne erőlködj itt, ez nem társkereső!!
2010. márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

egyáltalán nem erény a szüzesség önmagában. a szoknyapecérség sem erény.

a bénázás az ciki, a tudatosság az menő. nem tudom, hogy miért nem történt még meg veled. ha azért, mert gyáva vagy ismerkedni, akkor igen, nagyon ciki. ha azért mert nem akarod elaprózni, akkor menő. valahogy van egy olyan érzésem, hogy az előbbi áll fent. nehezen képzeled el olyan fiút, aki ne lenne ezen túl, ahogy csak lehet.

2010. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, ebben van valami...
2010. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%

A szüzesség erény. Én ilyen férfit keresek.


Érdekelne, hogy vallásos vagy-e?


24/L

2010. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
Nem ertem ebben mi az ereny?Utolso miert ilyen ferfit keresel?Ezt nem ertem:-) uristen ....es ha ugy erzi tobb mindenkit kikell probalnia,akkor te csak az elso leszel neki!Jajj mar ez ereny jezusom!!!Uhhhhh basszus ezen kibuktam,en ilyen ferfit keresek!hahahahahahah betojok,ne ne ne keszitsetek ki 22/L
2010. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

22/L Legyél szíves tolerálni és elfogadni a másik embert, tudod, nemcsak a b.zikat kell, hanem a tisztességeseket is, köszi előre is.


24/L

2010. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!