Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk a bátyámmal?

Mit tegyünk a bátyámmal?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz. Próbáltunk a szüleimmel beszélni vele, de nem hallgat végig senkit (már 1× volt börtönbe). A szüleim kirakták, most nem lakik velünk. Mondtam neki, hogy nem értem miért csinálja ezeket, nincs barátnője se pedig jól néz ki (helyes arca van, jó teste csak ne értsétek félre:D). Szerintetek mit lehetne vele csinálni, hogy megjavuljon?

Amúgy ő mindig gonosz volt...egyszer volt egy olyan idő, hogy normálisabb volt, de már nem az.

21 éves, én pedig 17.


2010. márc. 17. 19:48
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ezt a kérdést lassan 3 hónapja tettem fel de még mindig semmi :S. A szüleim biztos szeretik de nem látják szívesen. Nem lakik velünk :S
2010. jún. 1. 19:51
 32/34 anonim ***** válasza:

Szerintem a tesodnak kéne egy pszichológus. Lehet hogy a múltjában van valami komoly kiváltó ok, vagy valamilyen betegség, drogfüggő.

Neked vagy a szüleidnek el kéne csábitani pár kezelésre.

Lehet hogy az is segitene ha szereznétek neki egy külföldi melót ami kirángatja a baráti köréből.

2010. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Szerintem nem drogozott azt azért észrevettük volna. Hát őt nem lehet olyan könnyen elvinni/rávenni ilyen dolgokra :S. A barátairól ne is beszéljünk...mióta kijött olyan idióta barátai vannak szerintem azoknak a 95%-a onnan van. Csak ha beleviszik valami hülyeségbe akkor megint mehet oda, de neki ezt nem lehet elmagyarázni mert őt ez se érdekli és nem hiszi el, hogy csak jót akarunk neki -.-"
2010. jún. 2. 17:30
 34/34 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz :S
2010. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!