Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk a bátyámmal?

Mit tegyünk a bátyámmal?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz. Próbáltunk a szüleimmel beszélni vele, de nem hallgat végig senkit (már 1× volt börtönbe). A szüleim kirakták, most nem lakik velünk. Mondtam neki, hogy nem értem miért csinálja ezeket, nincs barátnője se pedig jól néz ki (helyes arca van, jó teste csak ne értsétek félre:D). Szerintetek mit lehetne vele csinálni, hogy megjavuljon?

Amúgy ő mindig gonosz volt...egyszer volt egy olyan idő, hogy normálisabb volt, de már nem az.

21 éves, én pedig 17.


2010. márc. 17. 19:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Cigány.. ennyi.
2010. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

tipikus cigány

szerintem adjatok neki ciánt attól megjavul hidd el :D

2010. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk cigányok
2010. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Bocsi, az egy másikról ment :D
2010. márc. 17. 20:00
 5/34 anonim ***** válasza:

CIGÁNY

de, hogy esetleg nehogy megsértődj a kifejezésen, próbálok máshogyan fogalmazni: római:)

2010. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzetben vagytok, és itt bizony csak találgatni tudunk, hogy mi is lenne hatásos. Hiszen azt írod, "mindig gonosz volt".


Talán az lesz a legjobb, ahogy szüleid is döntöttek, tehát lakjon egyedül, éljen önállóan. Ha nem tanul azokból a "pofonokból", amik eközben érik, akkor nincs mit tenni, el kell fogadni olyannak, amilyen. Viszont minél kevesebb, csak felületes kapcsolatot tartsatok vele. Érezze, hogy a hibáinak következménye van és ezeket neki kell állnia!

2010. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak olyan emberek akik gonoszak.Lehet,hogy a baráti társaság tette ilyenné vagy már eleve ez meg volt a génjeiben.Sajnos ezen ti nem nagyon tudtok változtatni.Azt,hogy "jó" legyen neki kell igazán akarni.

Ha a börtön sem változtatta meg akkor nem tudom.

Sok ilyen ember akkor vált 2jóvá2 ha megismerkedett egy kedves lánnyal,gyereke született és akkor értette meg,hogy mi is az élet igazi értelme.


Te sajnos semmit nem tehetsz.:(

2010. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Csak a cigányok kerülnek börtönbe???????

Álljatok már le!Ha senki nem tud normális választ adni lépj tovább és kattints egy másik kérdésre!!!!!Nem nehéz!

2010. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

A kedves lányok inkább ne kerüljenek az utjába.

Aki ennyi idősen a börtönt is megjárta nem fog változni.

Szemétségnek hangzik,de leépíteni minden kapcsolatot vele.HA esetleg rájön,hogy eltolta az életét és változtatni akar,akkor kaparja ő a küszöbötöket.

2010. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem! Ha valaki kérdést tesz fel, még nem is tudják kicsoda, és máris lecigányozzák.A családírtó akkor ki volt! Már elnézést kérek mindenkitől, de felháborodom azon, hogy egyből rányomják valakire a bélyeget,hogy cigány! Én magyar vagyok, de látatlanból hogyan ítélkezhetnék mások felett! Csak úgy vagy röntgenszemeim vannak!
2010. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!