Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek/barátnők! Titeket...

Feleségek/barátnők! Titeket zavar az ilyen szitu?

Figyelt kérdés

Nem merem bevallani senkinek, mert szerintem hülyének nézne a környezetem, meg kicsit szégyellem is, hogy féltékeny vagyok.

A férjem ötvenes, csendesebb fazon, nem egy nőfaló típus. 21 éve vagyunk házasok, gyerekeink vannak.Ismerősi körben van egy nő, aki szerintem tetszik neki. Ha találkozunk, nem feltűnően, de figyeli a csajt, nem ilyen nyálcsorgató módon, de elég intenzíven. Meg is dicsérte már előttem egyszer a belső tulajdonságai miatt.

Bevallom, elég féltékeny vagyok, bár szégyellem. Elég sok házasság szétment körülöttünk, lehet azért látok rémeket. Eddig mindig oké volt minden, más nő nem zavart be, vagy nem vettem észre. Megcsalás biztos nem történt. Mindig ezen kattog az agyam.

Ti reagálnátok egyáltalán? Igyekszem legyőzni a féltékenységet, de nehéz. 40/n


2015. okt. 26. 21:30
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
0%

Kedves!

A pasid az elmúlt huszonegy év alatt melletted maradt. lehet hogy volt közben esetleges "baleset" csak te nem tudsz róla.

negyventől körül minden férfi egy kicsit megbolondul jön a kapuzárási pánik.

fogadj el egy tanácsot. Ha valaki szeret az NEM fog elhagyni egy másik formás popsi miatt. Megbolondul egyszer, esetleg kétszer, de el nem hagy.

No azért szurkolok neked.

Sok sikert!

2015. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
56%

Végigolvastsm néhány kommentet!

Lehet hogy mot kivívok némi közutálatot de egye manó! aki akar privátban is elküldhet a francba!

először is: Mi pasik nagyrészt csapodár felelőtlen magszóró, bizonyítás kényszeres alakok vagyunk! Ez tény nem vonom kétségbe.

Emellett egy részünk van olyan idióta hogy szinte körbepisálja a területét tehát a nőjét szinte megszerzett tulajdonként tartja nyilván! Ez is tény, elvégre szinte mindenki látott már olya amikor a pasi kiakad mert valaki lopva megbámulja a nőjét, amit inkább elismerésnek kellene számon tartania, elvégre jó a nője, másak is tetszik.


Node!

Ti kedves fészekrakó hölgyek tömegesen követitek el azt a hibát hogy a fészekrakó ösztönötöktől hajtva a megszerzet macsó pasitokból csináltok egy otthon ülő papucsot.

Bezuzek amikor megismertétek Ő volt LOBÓ a magáynos vadász aki egyedül járt.

Utána meg ki vagytok akadva amikor a pasinak egy idő után egy kicsit elege lesz a gügyiből. Ezt nem mindenkire írom, de hiszem hogy van aki magára ismer.

Egyvalami viszont biztos. Nem minden esetben a csúnya álny az aki a palit elviszi tőletek!! Van hogy észre se veszitek és ti magatok építitek fel a pali köré a falat. Lásd: X baátod nincs jó hatással arád!! miért találkozol vele!! De hát miért tartott ma olyan sokáig hogy hazaérj???? Na mad én veszek neked drágám ruhát olyat ami illik hozzád.

Sorolhatnám.

Mit tesz egy idő után néhány pali?

Kirúgja a falat. van aki csak néhány téglát vesz ki hogy néha kapjon friss levegőt, van aki egyenesen szétcseszi és megy.

Nem mondom hogy ti vagytok a hibásak a sok megcsalás miatt!!!! az égbekiáltó baromság lenne! De higyjétek el elég sokat nom a latban az hogy mennyire akarjátok leszabályozni a másikat, mennyire dobtok pórázt a nyakába.

Egy kapcsolatban természetesen vannak szabályok amit be kell tudni tartani! ez na vita tárgya. A legjobb barátommal akkor szakítottam meg végleg a kapcsolatom amikor otthagyta a feleségét két két gyerekkel.

Hozzáteszem a csaj ALAPOSAN tett róla hogy a kapcsolatuk inkább egy hatvanas évekbeli amerikai családmodellhez hasonlítson, tehát a férfinak munka után otthon a helye, hálóköntösben szürcsölve a martinit. no mindegy! egy biztos! több bizalommal, és kockázatválalással több házasság megmenthető mint ti azt hinnétek!

!! 44F

2015. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
91%

utolsó

van, akinek a szabadságot a családja jelenti és inkább hazamegy munka után, mint el..

2015. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

hát én el sem tudnám képzelni, hogy ne beszéljem meg a barátommal, ha féltékeny vagyok. Nem tudom, minek kell egy 20 éves házasságban mesterkedni meg tojásokon lépkedni.

Ha féltékeny vagy, akkor adj hangot az érzelmeidnek. nyilván nem ok nélkül vagy az, és nyilván nem vagy egy állandóan féltékenykedő típus.

Tehát "viselje el" a férjed.

Nekem nagyon fontos az őszinteség, és nem akarnám kerülgetni a forró kását, mert sok fájdalmat okozhatsz magadnak.

2015. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!