Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttetek össze? Mi a ti...

Hogy jöttetek össze? Mi a ti közös történetetek? Elmeséled? Mióta vagytok együtt? És szerinted miért vagytok még mindig együtt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 19:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Egy discóban ismerkedtünk meg. Neki elege volt a csajokból nekem meg a pasikból. Épp csajos estét tartottunk a barátnőimmel amikor belépett a haverjával és az összes lány ismerősöm körül rajongta én nem ismertem és nem is értettem, hogy mire ez a nagy felhajtás. De utánna szemezgettünk és mellémült, elkezdtünk beszélgetni jól éreztük magunkat és mivel jött egy jó kis szám ezért táncoltunk ott elcsattant az első csók. Elkérte a telefonszámomat és az msn címemet, hazakísért majd másnap találkoztunk. Beszélgettünk és úgy éreztük mint ha már ezer éve ismernénk egymást hihetetlenül beleszerettem, és ennek már több mint 4 éve!

Hogy miért vagyunk még együtt, mert nagyon szeretjük egymást és kitartunk a másik melett. Tudjuk, hogy mindnen kapcsolatban vannak hullámvölgyek, de azt együtt megoldjuk, mert meg akarjuk és mert szeretjük egymást és tudjuk hogy összetartozunk!


Én 20/l ő 23/f

2010. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
57%

Én még sosem tudtam összejönni olyannal aki igazán tetszett, és évek óta nem tudja kideríteni senki, hogy miért nem.

28/f

2010. márc. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam egy jósnőnél,aki azt mondta,hogy az akkori pasimmal 3hónap múlva szakítok és lesz utána egy hosszú kapcsolatom ami nem lesz valamilyen lágoló szerelemittas,és amikor annak vége lesz a múltamból előkerül egy férfi és ő lesz az igazi,akivel le fogom élni az életem,és akivel nagyon fogjuk szeretni egymást.Ez így is lett.A férfi életem szerelme 19 éves koromban füzögetett de én akkor elutasítottam,mert volt másik pasim,és 32évesen ismét találkoztunk és éreztük eljött a mi időnk.Órákon át beszélgettünk és nem tudtunk betelni egymással.3hónapja jártunk mikor egy szép Balaton parti esti séta alkalmával megbeszéltük,hogy mi örökké együtt szeretnénk maradni és jöhetne egy baba is.Rákövetkező nyáron meg is született a kislányunk vettünk egy lakást közösen,és teljes a boldogság azóta is.Mi még frissek vagyunk ugyanis májusban lesz 2éve,hogy együtt vagyunk.De ha hihetünk a jóslatnak akkor együtt is maradunk.34/Nő
2010. márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

az én történetem is érdekes :)


volt 1 időben ilyen depressziós,metálos,rockeres ,kifordult időszakom.akkor ismertem meg a neten 1 srácot, akibe belezúgtam,de 1,5 évig csak msneztünk,meg telefonon beszéltünk,volt "vmi köztünk",na a lényeg,hogy ilyen se veled,se nélküled "barátságunk" volt,aztán egy ideig megint jóban voltunk,akkor volt Tiszafüreden táborban,de akkor már volt bnője, egyik este felhívott,sokat beszélgettünk,aztán kihangosított és hülyültünk a barátaival,akkor,az egyik srácnak ott szimpatikus voltam.


a tábor után ő felvett msnre,és beszélgetni kezdtünk,ám én az elején csak kihasználtam,hogy infókat gyűjtsek a "barátomról".aztán kezdtem egyre jobban megkedvelni,egyre több mindent mondtuk el egymásnak. kb 1,5 hónapig így volt,aztán kérte ,hogy találkozzunk, (ő,meg a barátai mind Pesten laknak,én viszont veszprémi vagyok ,120km távolság) a szülei 2 éve kb vettek 1 nyaralót Csopakon (Veszprémtől 15 km ) és ott töltötték a nyarat, eleinte nagyon elleneztem h találkozzunk de a végén belementem, teljesen máshogy nézett ki,mint a képeken , nem is tetszett :D aztán egyre inkább megtetszett,aznap elmentünk 1 parkba vizipipázni,majd 1 ligetbe,ahol 1 padon hozzábújtam. akkor és ott mind a ketten éreztük h több mint barátság.

aztán a következő találkozásnál megismertem a szüleit Csopakon, ott is ölelgettük egymást ,meg hozzábújtam.

szeptember elején a Balaton partján 1 fűzfa alatt elcsattant az első csók :)


mindkettőnknek a másik volt az első ,mindenben :);)


lassan 2 éve vagyunk együtt és,hogy miért is?! :)

azért mert egyszerűen és tiszta szívvel szeretjük egymást :)


igaz,még fiatalok vagyunk , de a jövőnket (továbbtanulást pl ) már együtt tervezzük :)

2010. márc. 20. 19:53
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

mi egy koncerten találkoztunk először.odajött a haverjával és piát kínált:Dcsak hogy én akkor mással voltam ott.nem jártunk, de már úgy volt. na mindegy konci után felmentünk páran egy kocsmába. ott már nem érdekelt az a srác akivel mentem, nem is törödtem vele, csak az Új sráccal lógtam. táncoltunk,meg baromkodtunk. aztán felvett msnen, majdnem mindnnap beszéltünk. taliztunk oylan 5x .valentínnapon ismertük meg egymást azon a koncin, és pont rá egy hónapra volt megint , és persze megbeszéltük h megyünk. ott volt még pár haverja,meg nekrm is. na mindegy kint ültünk egy padon, és máe wléggé hozzá voltam bújva,meg hasonló, mire kijött a haverja és vmi csajról beszéltek. én meg felkaptam a vizet, és berohantam,utánam jött persze (szerencséje:D:P) és megcsókolt.:)

azóta együtt vagyunk.már majdnem fél éve:)

nagyon boldog vgyok vele. azért vagyunk még mindig együtt,mert mindent megteszünk egymásért, és szeretjük egymást.

2010. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Háát.. az úgy történt, hogy a párom barátnője, rámírt egy társkereső szerüségen hogy tetszek neki, és van egy barátnője(a párom) akinek biztos tetszenék,a sors ajándéka hogy 15 km-ra lakott csak tőlem ez a lány, aztán, én pestről jöttem haza, amikor véletlenül egy buszra száltam velük : ), (azelőtt mindig vonattal jártam, ez volt az első buszos alkalom),ez volt az utolsó busz onnan.. szóval felismertem őket a buszon.. több mint 3 éve együtt vagyunk. <3 <3 <3
2012. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!