Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttetek össze? Mi a ti...

Hogy jöttetek össze? Mi a ti közös történetetek? Elmeséled? Mióta vagytok együtt? És szerinted miért vagytok még mindig együtt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 19:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

szó szerint beleestem..a buszon,mikor a sofőr fékezett egy hatalmasat. nagyon jót nevettünk rajta. elkérte az msn-en és még aznap rám írt, hogy lenne-e kedvem randizni, mert nagyon tetszem neki.

2hónapja vagyunk együtt. nagyon szeretjük egymást.

szerintem azért vagyunk 'jók' együtt,mert közös az érdeklődési körünk, mindketten értjük a poént:)

14/L ő pedig 16/F

2010. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Hát nekem jött autóval. és hát elégé ideges voltam rá.. és ő elég higgadt volt, amire még jobban felpörögtem.. aztuán lenyugodtam és elkezdtünk beszélgetni..és mentek a dolgok..:) Ennek már 4 éve és 2 hét múlva házasodunk. És sok a közös vonásunk jól kijövünk egymással.
2010. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy szórakozóhelyen láttuk meg egymást,de akkor még nem beszéltünk,nem is nagyon mertünk.Nekem ő nagyon megtetszett,és volt/van egy közös barátnőnk,aki megkérdezte Tőle a buli utáni délutánon sms-ben,mit gondol rólam.Mivel pozitív volt a válasz,így írtam a pasinak egy sms-t.Megbeszéltünk egy találkozót.Mivel jól sikerült,így még egyszer találkoztunk,ott elcsattant az első csók,összejöttünk.Lassan 5 éve vagyunk együtt,már megvolt az eljegyzés,összeköltözés,és sok más.Szerintem azért vagyunk még együtt,mert van kitartásunk és türelmünk megoldani a problémákat,és tudomásul vettük,hogy egy kapcsolatban akadnak hullámvölgyek is,és a gondok elől nem szabad elfutni.Illetve tudni kell a másikért áldozatokat hozni. 23/L
2010. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%
Leköltöztem a szüleimhez vidékre és ott ismertem meg,közben kiderült hogy ő is ott lakott ahol én mielőtt leköltözött volna,elég fura mert neki volt 13éve egy élettársa akivel itt él(t) egy ideig titokba voltunk mert nem akartuk hogy az legyen hogy én legyek a k..va aki elszedi mások paliját(de ha szeret valakit az ember nem megy máshoz) am is ott hagyta volna:) imádjuk egymást,bár még csak 2hónapja tart de nagyon jól megvagyunk:) ide is költözött,mert a volt csajával közös a házuk és a csaj nem megy el amig nem kapja meg a ház felének az árát:/ én 17éves lány vagyok ő pedig 30éves férfi:) de egyáltalán nem számít ez nálunk
2010. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

A falunkba járt a párom bulizni pár haverjával,és volt a falumba egy lány aki járni akart a párommal,találkozgattak,de nem volt köztük semmi.Aztán kivételesen elmentem discóba,és a lányal beszélgettünk,majd a párom(aki akkor még nem volt az)hazavitte a lányt a faluba ahol laktunk,de közben felvettek engem is!Aztán a lány felhívta az én telefonomról a fiút amikor elmentek,hogy jöjjönek vissza.Viszajöttek,de nem történt semmi köztük.Aztán írtam a fiúnak smst hogy miért nem lép?!És írta hogy nem tetszik neki a lány stb stb.Sms-ezgettünk egy csomót,találkozgattunk.de közben velem is akart járni egy fiú,de egy pár nap után nem érdekelt,rájöttem hogy örültem az sms-eknek,alig vártam írjon,találkozzunk.Ekkor már a lánnyal nem találkozott,aztán kb 4-6hét után megvolt az első csók,majd rá 2hétre egy pár voltunk.megbeszéltünk mindent,hogy mit érzünk egymás iránt stb

A lány akivel nem is voltunk barátnők 3évig nem is köszönt.De sokan akik a párommal járni akartak,még most sem fogták fel hogy velem van.Közénk akartak állni.


már 4éve lessz hogy együtt vagyunk,olykor viták vannak,de néha ez is kell.Lehet hogy egy kicsit hosszabbra sikerült,de így is lerövídítettem(de a lényeg benne van).21évesen a fiú(25) engem vitt haza elsőnek, pedig volt 1-2kapcsolata.Ez nagyon jó érzés!

Miért vagyunk még mindíg eggyütt?Hát nem is tudom,valami jó csak van benne,mert ha nem akkor már nem lennénk együtt.

23/L

2010. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer megláttam a parkban...de szemet sem vetettem rá...a barátnőmmel voltam kikisértem a buszhoz...akkor csak egy "kékszemű srác" volt, akit bejelöltem egy közösségi portálon...évekig nem találkoztunk...aztán egy nyáron gitározott a parkban, ugyanott...odamentem (mivel a bnőmnek osztálytársa volt)...elkértem a gitárját...és lenyűgöztem:D ekkor semmi nem alakult még ki...utána párszor még láttuk egymást...de az egyik barátnőmnek kezdte csapni a szelet...úgyhogy nekem tabu lett...aztán egyszer elejtett egy kósza viccet, hogy "mi lenne ha beleszeretnék?" közben teljesen elhidegültünk, a barátnőmnek folyton tanácsot adtam, hogy hogyan közeledjen felé...persze tudtam, hogy nem lehet jó vége...mert én meg közben beleszerettem ebbe a srácba...próbáltam objektiv lenni és azt tanácsoltam a barátnőmnek, hogy úgy tegyen, ahogy a szive diktálja én ebbe nem szólhatok bele...egyre többet gondoltam rá...megszerezte a számomat...felhivott...találkoztunk...3 hónap múlva megcsólolt...azóta elválaszthatatlanok vagyunk már majdnem 3 éve...sajnos távkapcsolatban vagyunk jelenleg egyetem miatt...de ez egy életre szóló nagy összetartozás részünkről, azóta soha nem tudtunk hátat fordítani egymásnak...mindig számíthattam rá...és fordítva...

a barátnőm persze megbékélt, igaz, hónapok múlva, de a barátság is megmenekült:)

hát ez a mi szerény történetünk...arra meg hogy a portálon bejelöltem, évekkel később jöttem rá, hogy Ő volt az:D jókat nevettünk:)

2010. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
32%
21:58 21:21es vagyok egy kicsit hasonló a történetünk,persze nem mindenben:)
2010. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Külföldre akart menni, tanítottam. Nyelvvizsgája azóta sincs, de 10 éve együtt vagyunk, van egy gyerkőc is már. 2 éve házasodtunk össze. A vicc, hogy épp két pasi közt vergődtem jó ideje, amikor ő lett a nevető harmadik. Egy pillanat alatt zúgtam bele nagyon, ahogy félig véletlenül megérintettem a puha szőke haját. A mái napig nem hiszi el, hogy nem akartam tőle semmit -meg volt nekem a magam baja-, sőt le is akartam mondani az első randinkat. Azt mondja, nem mert volna keresni többet...
2010. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom öccse jó haverom volt, és végül is rajta keresztül ismerkedtünk meg. És ahogy lenni kell, jó barátok lettünk, és kicsit mindig közelebb kerültünk egymáshoz, aztán egyszer csak lépett . . . megtörtént az első "szájrapuszi" és mivel nem utasítottam vissza, bátrabb lett, aztán járni kezdtünk. Ennek már több, mint öt éve. És talán azért vagyunk még mindig együtt, mert még mindig ugyan annyira (ha nem jobban) imádom, mint az elején :) Ja, és két csaj elől sikerült "elhappolnom", szerintem mind a mai napig utálnak :) Pedig én nem is akartam a párommal járni, hogy nehogy elrontsuk ezt a ritka és jó barátságot :) De a szívnek nem lehet parancsolni :)
2010. márc. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy helyen dolgoztunk, mindig nézett, de sosem hívott el sehová, már nagyon untam és elpanaszoltam a kolléganőmnek, hogy kénytelen leszek én lépni, mert különben sosem lesz semmi belőlünk:)

A kolléganőm fia jó barátja volt a páromnak, és felhívta, miután megtudta az anyjától, hogy mit mondtam. Ennek köszönhetjük az első randit:) Ennek 5 és fél éve. Azért vagyunk még együtt, mert még mindig szeretjük egymást, tudunk együtt nevetni, és jól érezzük magunkat együtt. Olyannyira, hogy van egy 8 hónapos fiunk is:)))

2010. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!