Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttetek össze? Mi a ti...

Hogy jöttetek össze? Mi a ti közös történetetek? Elmeséled? Mióta vagytok együtt? És szerinted miért vagytok még mindig együtt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 19:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

HA jól emlékszem, 24 éves voltam, utolsó éves főiskolás. Kioperálták a bölcsességfogaimat, és megbeszéltük a barátnőmmel, hogy megünnepeljük, ha hazaengednek a kórházból. Persze elfelejtette, aznap estére megbeszélt egy bulit a hostessbarátnőivel. (ő amolyan csini lány, én meg inkább alternatív) Hogy kiengeszteljen, elhívott magukkal egy tüc-tüc buliba. Ott őt már várta egy pasi, akivel pár hete kavartak, meg annak a haverja. Nos, ők a pasijával gyorsan elhúztak valamit megbeszélni, én meg, mivel pár hete szintén kavartam valaki mással, nagyon oldott és magabiztos voltam, bemutatkoztam a havernak, oldottan beszélgettünk, táncoltunk, végül lekapott. Másnap elhívott randizni, én szakítottam a kavarcommal. Ennek több, mint három éve, azóta együtt élünk, egy hét múlva születik meg a kisbabánk.

Hogy miért vagyunk még mindig együtt? én nagyon szeretem őt. Ő olyannak szeret, amilyen vagyok, sosem próbált megváltoztatni. Tiszteljük egymás véleményét, és nagyon sokat nevetünk együtt!

Kérdező, neked mi a történeted?

2010. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
egy suliba jártunk.nagyon belém volt esve volt barátom így ügyet sem vetettem rá.egyszer az udvaron úgy megnéztem tök jól volt felöltözve meg minden akkor valahogy beleestem.utána felgyorsultak a dolgok fél év járás után terhes lettem.megtartottuk.azóta van még egy babánk és öt és fél éve vagyunk együtt.azt nem tudom mi tart minket össze de azt tudom,hogy elviselhetetlen lenne nélküle.
2010. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
100%

Húúú!!! Ez lehet hosszúra sikeredik - de kezdeném. Amikor megismertem, egy csajjal járt éppen. Mikor szakítottak, szinte megsirattam őket, hiszen szememben egy álompárnak tűntek. Ugyanabban a faluban éltünk, haveri alapon ismertük is egymást. Szóval nagyon megsirattam a szakításuk. Aranyos srác, egy aranyos csajjal. Közben a helyzet úgy alakult, hogy a srác játszott egy zenekarban,ahol én is énekeltem. Már előtte is haverkodtunk, és egyszercsak azt vettem észre magamon, hogy ez több mint haverság. Legalábbis részemről már kezdtem belezúgni. Mivel én eléggé szolíd csaj voltam annakidején nem jeleztem felé semmit. Egyik nyári este együtt voltunk kint a faluban, ücsörögtünk a kultúrház lépcsőjén,beszélgettünk,csak úgy haveri alapon - erre ő azt mondja nekem,- nemtudom észre -e vetted, de én már régebben nem úgy gondolok rád mint haverra, hanem ......szóval megvallotta, hogy belémszeretett. Velem megfordult a világ!!!!!!!Nem is tudtam mit válaszoljak neki,megbénultam totál. Elkezdődött egy óriási szerelem, amiből 2 gyermekem született. Már 37 éve vagyunk együtt.

Nem mondom, hogy nem voltak hullámvölgyek a házasságunk alatt, de még mindig együtt vagyunk. Valahogy így alakultak a dolgaink. És nagyon jó rá visszaemlékezni!

2010. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
100%
Osztálytársam és a párom haveri viszonyban voltak. Aztán meglátta a 8. tabló képemet, és belém szeretett. Aztán kellett neki másfél év, hogy bejelöljön iwiw-en, és felvegyen msn-re. Akkor voltam 15, ő pedig 25 éves :)) Dumáltunk, jókat hülyültünk, elcsattant az első csók. Azóta 18 éves vagyok, ő pedig 28 :) 3. éve vagyunk együtt. Remélem, hogy ez a kapcsolat még sokáig ki fog tartani, és túléli az esetleges egyetemi éveimet is :)
2010. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Tavaj előtt dec.6-án Angyalkommunkikációs tanfolyamon voltam,ami után lementem egy Teke csárda nevű helyre,ahol ott voltak a cimboráim,és egy rég nem látott ismerős,aki mindenképp be akart mutatni az új cimborájának,mert szerinte ugyanűgy gondolkodunk,ott állt egy másik asztalnál,én nem tudtam,hogy róla van szó,amikor is egymásba futott a tekintetünk,és nem vettük le egymásról a szemünket,ő odajött,és kiderült ő volt az a srác,akit be akart mutatni haverom..miután bemutatkoztunk,megkérdeztem,hol karácsonyozik,mert én le szeretnék menni mamámékhoz vidékre,és nem akarok egyedül menni! :D Erre ő egyből beleegyezett,mivel nem akarta megtartani magányában a karácsonyt,majd leült mellém,és elkezdtünk beszélgetni,soha nem éreztem még ilyet,teljesen egyforma véleményünk,és hasonló világnézetünk van,majd mivel egyedül laktam egy nagy lakásban,felvittem őket,hogy ma aludjanak nálam,ne legyek magányos,mikor felmentünk,volt nála egy szép fekete gitár,és vagy két órán keresztül gitározott,és énekelt nekem,amitől engem felmosóval kellett felszedni a padlóról,majd este lefeküdtünk egymás mellé,és hajnalig beszélgettünk,amit azzal zártunk,hogy megcsókoltuk egymást,és nagyot aludtunk..másnap elment dolgozni,és hozzám jött haza egy szál vörös rózsával,másnap átthozott néhány holmit,és azóta össze is költöztünk,még azon a karácsonyon 24.-én eljegyzett,kmolyból soha nem veszekedtünk,csak csipkelődtünk,de csak mosolygás lett a vége,lassan két éve,hogy tökéletes az életünk,viszont ha a szerelemben szerencsés vagyok,a pénzben nem..tehát most egyikőnknek sincs normális munkája,mégis tűzön vízen összetartunk,jóban,rosszban,kitaláljuk egymás gondolatait,és befejezzük egymás mondatait..

a lelki harmónia az megvan..csak az anyagi bajok,azok nem kellenének...

2010. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
előző vagyok,24 évesek vagyunk! :D
2010. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

egy nagyon jó barátok testvére lett a szerelmem. bementünk hozzá valamiért a munkahelyére, de előtte letisztáztuk a barátommal, hogy ha nem tetszik a tesója, akkor lelépünk... hát, hajnali 3 - kor még ott dumcsiztunk... :-)

ennek már 4 éve.... a kisfiunk fél éves :-)

szerintem azért vagyunk még együtt, mert hatalmasakat tudunk együtt zabálni, utána jókat alszunk, isteni vele a szex, és nagyon sokat nevetünk :-)

2010. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom volt, mindent elmondott nekem éd én is neki, egyszer találkoztunk egy fesztiválon, mert amúgy ritkán találkoztunk, és sokat beszélgettünk, majd 2 hét múlva írt egy sms-t, h ő szeret, de nem aggódik, mert tudja, h én is őt:)) rá 2 hétre lejött hozzám, és ott is maradt:) azóta már van egy 10 hónapos nagylányunk:) 1,5 éve vagyünk házasok, 4 éve vagyunk együtt.:)
2010. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

2008. November végén egy netes társkeresőn írt Nekem. Msn-en beszéltünk 2 alkalommal, majd személyes randi következett. A Gellért-hegyre mentünk sétálni, majd jól összefagyva a híres szamuráj teázójában kötöttünk ki. Privát szobába mentünk, hogy nyugiban tudjunk beszélgetni. Míg a teánkat vártuk az első csók is elcsattant. Akkor már mindketten tudtuk, hogy EZ AZ IGAZI! 1 hét múlva mondta, hogy szeret, 2 hónapra rá eljegyeztem a Gellért-hegyen :)), 1 hónap múlva összeköltöztünk, most pedig a kisbabánkat várjuk nagy-nagy boldogságban, és izgalomban, mert már csak 1 hét van hátra.. :D Esküvőt pedig a kicsi érkezése után tervezünk, ha meglesz a gyűrűkre a pénz.


Ez a MI tündérmesénk!!! :)

2010. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. 24 éves lány vagyok, szerelmem 25.

Titkunk az őszinteség, és a feltétel nélküli bizalom és szerelem!

2010. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!