Mit tehetnék? 12/L

Figyelt kérdés

Édesanyukámmal, a nevelőapámmal és a féltetestvérkémmel élek egy családi házban. Anyukámat nagyon szeretem, ahogy a tesómat is, na de a nevelőapámmat.. fú, hát mondjuk úgy, hogy nem lopta be magár a szívembe. Három éve élünk együtt lassan, de a nevelőapám még mindog nem fogta fel, hogy hogyan kellene viselkednie egy 12 éves, és egy 2 és fél éves gyerek előtt. Folyamatosan káromkodik,lebeszéli a családtagjait (a SAJÁT gyerekeit is lep***ázzta) ha valami nem sikerül neki kidüllednek a szemei, izzad,mint egy idegbeteg és szegény anyámmal ordibál. Már sokszor "elköltözött" meg "elvállt" (persze csak fenyegetett minket vele), de valahogy mindig visszabotorkál hozzánk. Szegény anyumat idegileg tönkreteszi, látom rajta, hogy nagyon nehéz neki így élni, pedig ő egy igazán erős nő. Fogalmam sincs miért szereti azt a férfit

.Viszont azt sem akarom, hogy elmenjen a nevelőapám, ugyanis ő keresi a pénz nagyját, hiába jár anyukám is dolgozni, ha nem hozná haza havonta azt a pénzt, gyakorlatilag szegények lennénk. Nem akarok csak magamra gondolni, de szerintem érthető, hogy nem akarok vajas kenyeret reggelizni, ebédelni és vacsorázni is...

Szerintetek mit kéne tennem, hogy jobb.legyen?



2015. szept. 24. 22:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, akkor 14 voltam, 2 evig kulon eltunk, anyam a pasijaval, 2 idosebb nagykoru tesommal eltem. Aztan anyam rakenyszeritett hogy odakoltozzek, aztan 2 honap utan lekoccoltak, 17 voltam. Egyedul eltem fel evig, persze anyam fizetett mindent, majd atkoltoztem nagymamamhoz. Ra 1 evre lett a parom, akivel ugy dontottunk osszekoltozunk, fel evvel kesobb kijottem nemetorszagba, kihoztam a parom, tavol toluk. Karacsonyra talán hazamegyek, mert ugye a semmire vallaltak egy babat, aki most 3 eves.
2015. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat.

10-es, nem mintha rád tartozna, de az otthoni csetepaté miatt nem tudtam aludni.

2015. szept. 25. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!