Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki elköltözött...

Van itt olyan aki elköltözött egy másik városba munka nélkül?

Figyelt kérdés
El szeretnék költözni végre itthonról, kivenni egy szobát, és munkát keresni. A szobabérlés kb 2 hónapon belül kimeríti az összes keretem, így ha nem találok munkát, lenullázva kell újra haza jönnöm, ahol semmi esély az elhelyezkedésre. Ti ezt bevállalnátok? Vagy volt már valaki ilyen helyzetben?
2015. szept. 20. 17:13
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok és elvégeztem már az egyetemet. Így koliba nem kerülhetek sajnos.
2015. szept. 20. 17:30
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem keresel már most munkát? Felnőtt vagy, akármit találhatsz. Az, hogy még nem laksz ott , nem akadálya. Az alkalmi munkát előbb kaptam meg, minthogy oda költöztem volna, kedden pakoltam, szerdán már mentem oda. Telefonon egyeztettük. Nézz körül már most, akármihez is értesz, keresgélj!! Ne várd meg, hogy ott ülj a szobában Pesten, és nézz ki a fejedből!
2015. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, azt kihagytam, hogy lány vagyok.
2015. szept. 20. 17:31
 14/28 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van? Milyen nyelveken beszélsz? Miben van (akármennyi) gyakorlatod?
2015. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Bébiszitterkedés? Hostess munkák, szórólapozás, pultozás, ruhatár, bulikon segítség, takarítás, akármi. Aztán lesz majd magasabb szintű munkád is, csak az idő kérdése.
2015. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Persze erre én is gondoltam, de azért az esetek nagy részében interjúra kell menni mielőtt megkapnám a munkát. Arra pedig végképp nincs pénzem, hogy "feleslegesen" elmenjek Pestre, majd vissza. Ezért is gondoltam, hogy ahhoz oda kell költözni először, hogy szabadon járkáljak akármikor behívnak.
2015. szept. 20. 17:33
 17/28 anonim ***** válasza:
Most hogy itt élünk már, és vannak ismerőseink, barátaink, már könnyebb. Neked nincsenek? Nem tudnak neked keresni valamit, legalább átmenetileg? Tényleg mesélj magadról részletesebben, hátha én is tudok valami munkát! Vagy bárki, aki erre sétál, sosem lehet tudni! :)
2015. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
A végzettségem nem fontos, mert bölcsész szakot végeztem, tehát olyan mintha nem is lenne semmi. Angolul beszélek közép és felsőfok közötti szinten, illetve call center operátori tapasztalataim vannak amiket határozott idejű szerződés lejárta miatt kellett otthagynom.
2015. szept. 20. 17:35
 19/28 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi ismerősöm nincs Pesten. Egyébként nagyon rendesek vagytok. :)
2015. szept. 20. 17:35
 20/28 anonim ***** válasza:
Elindulni mindenkinek nehéz :) Ijesztő és félelmetes. :) Persze, hogy segítünk, ha tudunk :) :) :)
2015. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!