Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki elköltözött...

Van itt olyan aki elköltözött egy másik városba munka nélkül?

Figyelt kérdés
El szeretnék költözni végre itthonról, kivenni egy szobát, és munkát keresni. A szobabérlés kb 2 hónapon belül kimeríti az összes keretem, így ha nem találok munkát, lenullázva kell újra haza jönnöm, ahol semmi esély az elhelyezkedésre. Ti ezt bevállalnátok? Vagy volt már valaki ilyen helyzetben?
2015. szept. 20. 17:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
10%
De ha mar ujrakezdes, munkakereses...miert nem kulfold? Nagyobb az esely, hogy allast talalsz.
2015. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Annyi pénzem azért nincs.
2015. szept. 20. 17:19
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Hat, ha belevagsz akkor 1 honap alatt munkat kell talalnod. Mert az elso fizetesedre is varnod kell majd, azt szamold bele.
2015. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Félig-meddig voltam így. Költöztem, de nem üres lakásba, baráttal mentem. Egy alkalmi néhány órás munkát kerestem előtte, de abból megélni nem lehetett volna hosszú távon. Kockáztattam és megérte, de az is igaz, hogy kisvárosból Budapestre költöztem, és akármit elvállaltam, ami nem erkölcstelen, illegális, és fizet. Ha te is hajlandó vagy rá, és értelmes helyre költözöl, akkor meg fogod tudni oldani. Budapesten amúgy kb. 1-2 hónap alatt lett normális munkám, sőt, mellékes keresetem is. Nekem megérte a váltás.
2015. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Budapestre megyek én is. De olyan drágák a szobák, hogy 2 hónap alatt tényleg elfogy az összes pénzem.
2015. szept. 20. 17:24
 6/28 anonim ***** válasza:
3%
Ha van hol laknod, akkor semmi értelme elköltözni.A pénz az nagy úr.Nehéz összegyűjteni, sohase elég és könnyen elillan.Fölösleges költségekbe ne verd magad.Inkább vegyél nyugtató teát és lazíts otthon.Vagy segíts anyukádnak, hogy ne legyen feszült a légkör otthon.
2015. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Akor nehany nappa, egy hettel az indulas elott kuldj szet online oneletrajzokat, hatha hivnak es mar elso napokban jarhatsz is interjura.

Amugy, ha tehetnem, sokkal tobb penzt gyujtenek, nem tudom mennyire surgos neked elmenni otthonrol, en felkeszultebben mennek mindenkeppen. Nincs tobb idod?

2015. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
25 évesen azért nem hiszem, hogy itthon kellene maradnom. :D
2015. szept. 20. 17:28
 9/28 A kérdező kommentje:
Több pénzem nincs. Gyűjteni nem tudok, nincs munkám. És ebben a faluban nem is lesz sajnos.
2015. szept. 20. 17:29
 10/28 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy és mennyi idős?Mert az egyetemeken is van szállás Budapesten. Igy is lehetsz budapesti, hogy tanulsz.
2015. szept. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!