Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer megüt, máskor pedig...

Egyszer megüt, máskor pedig aranyos? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az élettársam, (2 éve vagyunk azok) úgy kb. fél éve eleresztett egy pofont. Nagyon megbánta akkor és napokig könyörgött, hogy menjek haza (mert a szüleimhez mentem). Én megbocsájtottam. De addig fajultak a dolgok, hogy már akármikor meg mer ütni, rúgni stb. De annyira, annyira szeretem, nem csak szerelemből, hanem mint barátot, hogy egyszerűen nem tudom elhagyni. Próbáltam rengetegszer, mindig sírógörcs jön rám, remegek stb. Nagyon rossz lett a kapcsolatunk, főleg most, hogy az anyja is mindenbe beleszól, és nem tudom mit tegyek. Tudom, a legtöbben azt fogják írni, hogy hagyjam el... De én azt szeretném ha lenne valami, amivel megváltoztathatnám a helyzetet. Amivel megfoghatnám és rájönne arra, hogy többet ne csinálja... Nagyon kérlek segítsetek!! Nem akarom, hogy vége legyen, de azt sem, hogy így menjen tovább!!!
2010. márc. 12. 23:32
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
2000-be* .. bocs, de felháboritto, hogy te is ugyan ebbe esel bele! és még csak nem is látsz a rózsaszin ködtöl..
2010. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
55%
Tartsd folyamatos fenyegetettségben, higgye azt, hogy bármikor elhagyhatod.
2010. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez az utolsó megoldás nem jó.

Ez csak addig működik, amíg sakkban tudja tartani. Még akkor se mindig.

De ha majd lesz gyerek, mi lesz? Ott áll majd fizetés nélkül, teljesen a pasinak kiszolgáltatva, főleg ha ilyenek a szülők, és ezt a pasi és tudni fogja. Onnan kezdve mivel fogja sakkban tartani? Egyedül nem tud megállni kisgyerekkel, hiszen dolgozni sem tud mellette.

A kisgyermekes édesanyák végtelenül kiszolgáltatottak. Ezért nem lehet az ilyet sakkban tartani.

2010. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok,az a a szomorú ebben az egészben,hogy hiába akartok neki jót,és adtok neki tanácsot.....elolvassa ő....de nem fogja fel,vagyis inkább nem akarja.....nem tudtok rajta segíteni....az ilyen naiv,buta emberek végzik házasságban,gyerekkel együtt szenvedve(mert ők majd megváltoztatják a párjukat és különben is,őket a verésektől függetlenül szeretik)a férj által elkövetett gyilkosság áldozataként...ennyi...Addig nem nyílik fel a szeme,míg agyon nem veri ,vagy meg nem gyilkolja a párja...sajnos volt ilyen ismerősöm...mi hiába próbáltunk a lelkére beszélni,egyik fülén be,a másikon ki...és meglett a baj:(
2010. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Hát azt komolyan gondoltam, hogyha még egy lesz, akkor elhagyom. És egy gyerekkel soha sem tenné ezt! Egyébként ha a szüleimhez visszamegyek ugyanott fogok tartani, mert apám is ver! A 2 húgomat nem, anyukámat sem, csak engem! Lehet, hogy mégis csak bennem van akkor a hiba?! Lehet, hogy van bennem valami, ami elviselhetetlen a férfiak számára... Ezen akarok változtatni, mert nem hiszem, hogy ez véletlen. Csak nem tudok rájönni, hogy mi. Arra meg sajna nincs pénzem, hogy pszchihológushoz menjek... Nem tudom, hogy van-e ingyen...
2010. márc. 14. 20:52
 46/46 anonim ***** válasza:
Mondom,hogy naiv vagy és buta....sikerült veled elhitetniük apádnak is,meg a párodnak is,hogy benned van a hiba....ennyi:((((
2010. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!