Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer megüt, máskor pedig...

Egyszer megüt, máskor pedig aranyos? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az élettársam, (2 éve vagyunk azok) úgy kb. fél éve eleresztett egy pofont. Nagyon megbánta akkor és napokig könyörgött, hogy menjek haza (mert a szüleimhez mentem). Én megbocsájtottam. De addig fajultak a dolgok, hogy már akármikor meg mer ütni, rúgni stb. De annyira, annyira szeretem, nem csak szerelemből, hanem mint barátot, hogy egyszerűen nem tudom elhagyni. Próbáltam rengetegszer, mindig sírógörcs jön rám, remegek stb. Nagyon rossz lett a kapcsolatunk, főleg most, hogy az anyja is mindenbe beleszól, és nem tudom mit tegyek. Tudom, a legtöbben azt fogják írni, hogy hagyjam el... De én azt szeretném ha lenne valami, amivel megváltoztathatnám a helyzetet. Amivel megfoghatnám és rájönne arra, hogy többet ne csinálja... Nagyon kérlek segítsetek!! Nem akarom, hogy vége legyen, de azt sem, hogy így menjen tovább!!!
2010. márc. 12. 23:32
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mielőtt őt kezdenéd megváltoztatni, magadat kéne :) nincs tartásod. alakítsd ki magadban! költözz haza a szüleidhez, ha akar, hódítson vissza, és addig ne költözzetek újra össze, amíg nem látod, hogy tényleg megváltozott!
2010. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Igazából én is tervezem, hogy visszaköltözöm a szüleimhez, és tudom, hoyg nekem kéne változni valamilyen szinten, de nem azt írtam, hogy őt akarom változtatni, vagy legalábbis nem úgy értettem, a kapcsolatunkon szeretnék változtatni... Csak utána mi legyen? Mit tegyek? Teljesen össze vagyok zavarodva...
2010. márc. 12. 23:42
 3/46 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy imád engem..Amivel csak tud, elkényeztet, mindig ott van mellettem és tudom, hogy csak én vagyok neki, csak bennem bízik meg.. De nem értem, hogy akkor miért kell rajtam levezetni minden stresszt, még akkor is ha hisztizek néha, mert én is sokat melózok, és én is elfáradhatok.. Akkor sem kéne megütnie!
2010. márc. 12. 23:44
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Imád,, ja..

Majd ha egyszer agyonver, akkor mennyire fogsz neki hiányozni!

2010. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
77%

Ostoba, kihasználható csaj vagy. Ha így haladsz, minden nap meg fog verni, aztán egyszercsak kést vág a hátadba.


És még az anyjával is hagyod magad kínozni?


Szedd össze magad, hagyd ott az agresszort a fenébe, és fordulj pszichológushoz / párkapcsolati tanácsadóhoz, ha nem akarsz egy kretén boxzsákjaként megöregedni!

2010. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
88%

Szia.

Tudom, mit érzel Kedves Kérdező!

(Mármint nem a megütés terén, hanem a ragaszkodás terén...)

Annyira rajongsz a párodért, hogy nem mered őt "megleckéztetni", "meggyengíteni".

Pedig, ha határozottan azt mondanád, hogy vége, hogy te nem akarsz olyan emberrel együtt élni, aki kezet emel rád, és hazamennél a szüleidhez, hidd el, sokkal többre mennél, mint hogy még a kapcsolatban akarnád megváltoztatni!

Ha szeret téged és érzi, hogy elveszíthet és ezt az erőszakossága váltotta ki, akkor van esély a változásra (szerintem), de ha benne maradsz ebben a kapcsolatban, akkor nem látok semmi jót...

2010. márc. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Én igazából arra gondoltam, mivel a ő nagyon pénzfüggő, és most nagyon, nagyon rosszul keres, szerintem ez váltja ki belőle. Áprilistól nagyon jó állása lesz, amivel sok pénzt fog keresni, és eléd rotkán fogunk találkozni. Még ezt szeretném megvárni, mert lehet, hogy ez jót tenne a kapcsolatunknak, hogy ritkábban találkozunk (2 hetente 2 nap). Nem lehet, hogy az a baj, hoyg túl sokat vagyunk egymás nyakán?!
2010. márc. 12. 23:51
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
És ha ,,sokat vagytok egymás nyakán" és ebből adódóan agresszív és megver, akkor pontosan hogyan képzeled el vele a jövődet?
2010. márc. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, hát Neked tleg pszichés problémáid vannak már bocs...mi az hogy "imád"? ha így lenne, minimum nem verne...egyébként aki ver egy nőt, az a szememben minden, csak nem férfi...remélem egyszer valaki a saját súlycsoportjából hülyére veri.
2010. márc. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

abban igazad van, hogy egy kis távolság segíthet talán. de ha ilyen típus, akkor nem fog megváltozni, márpedig arra lenne szükség...


első voltam

2010. márc. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!