Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen egy szerető?

Mit tegyen egy szerető?

Figyelt kérdés

Elméleti jellegű kérdés. Ha egy nő szeretője egy férfinek, akinek barátnője van, mivel éri el jobban, hogy a férfi elhagyja érte a barátnőjét? Ha őszintén oda van érte, szereti, nem kéri, hogy őt válassza vagy, ha kvázi döntés elé állítja, úgy értem, inkább kilép a szerető státuszból, mert megalázó neki, nem folytatja tovább és így a pasi látva, hgy elveszítheti, otthagyja a bnőjét, akit már nem szeret és rossz a kapcslatuk, csak eddig félt a biztos langyos vizet otthagyni?


Hangsúlyozom, én nem vagyok senki szeretője, csak elméletben érdekel a kérdés.


2010. márc. 12. 14:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

A szerető azért szerető, mert nem hagynak el érte senkit, max. ha kiderül a megcsalás és kirúgják. De a szerető akkor is szerető marad (maximum még átmeneti szállásadó), a nem vele fognak új kapcsolatba kezdeni, hanem egy negyedik személlyel.


Ha valaki párkapcsolatban él, és akar valamit valaki mástól, akkor pár héten belül dönt, szakít az előzővel és nem teszi "szerető" státuszba azt, akivel később élni kíván.

2010. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
gyerekek ez nem ilyen egyszerű...szerintem.
2010. márc. 12. 15:57
 13/24 A kérdező kommentje:

ja és egyre inkánn nem kérdésre válaszoltok. nem azt kérdeztem, minősítsétek, ha valaki szerető.


hanem, hogy mivel lehet "rávenni", ha lehet, a pasit, hogy a szeretőt válassza a bnő helyett.

2010. márc. 12. 15:59
 14/24 anonim ***** válasza:
81%

Az előzőnek igaza van. pár héten belül (2-3 hét) dönteni kell, ha olyan az illető, akivel mondjuk én együtt szeretnék lenni komolyan.


Itt barátnőről van szó és nem feleségről, mármint a kérdés szerint. Ha barátnőt nem hagyja el a pasi, akkor kár vele foglalkozni, mert egy gerinctelen tutyimutyi majom.


Nem az a kérdés mivel lehet rávenni, hanem az hogy mi értelme van.


Egy lehet, ha a pénze kell, de lenyúlni szeretőként is lehet, sőt jobb is, mert legalább később nem tehet szemrehányást :)

2010. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
A szeretőt sem szereti igazán, ha kell még mellé a barátnő is.
2010. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Rávenni csak úgy lehet, ha a szeretőbe lesz szerelmes. Szerelmet kelteni meg nem lehet az, vagy kialakul, vagy nem. Legalábbis én így látom. Az ismerőseim között soha nem láttam még olyat, hogy a szeretőt választották volna. Ezért ő az, aki általában hoppon marad, szenved az egész végén.
2010. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg leleplezni a barátnő előtt, hogy ne legyen választása.
2010. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden választ nem olvastam el ezért ne haragudj rám! A pasi ne miattad hagyja ott a barátnőjét hanem azért mert már vele nem akar élni! Mert ha miattad akkor később lehet,hogy Te leszel az akit majd csalni fog valaki mással. Kacifántos a válaszom de sajnos IGAZ!
2010. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
19.00-ás vagyok! Nem csak a szex miatt! Figyelmesebb a szerető,hogy miért? mert odafigyel a másikra és a férfi v nő megkapja azt amit otthon nem. és nem biztos,hogy mindig a csapodár a rosszabb!!! Ezt csak az tudja aki benne volt!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
35%

Kedves kérdező!

Vedd már észre magadat.

Annak a pasinak dugni kellesz,végtére is arra való vagy.

Lehet neki gyereket szülni,lehet a barátnőnek beárulni,de ezzel max. rövid ideig láncolhatod magadhoz,hisz ezekkel elárulod és meg fog utálni.

Ha a pasi nem akar veled élni nem is fog,mégha fejreállsz.Azzal zsarolni,meg hogy elhagyod,nevetséges.Nem éltek együtt,nincs kit elhagyni.Kóbor numera meg van elég.

Ha lenne eszed,akkor elhagynád és tisztességes életet kezdenél.Bár őszintén megérdemelnéd a pasit,aki pár év múlva,amikor úgy érzi "langyos víz "lettél keres egy szeretőt magának.

Igaza van az itt írók többségének,szeretőből sose lett tartós kapcsolat,ha pár héten belűl nem válalta fel a másik fél.Mert csupán egy pótléknak kellett,de normális ember utánna keres egy olyan társat,akiben megbízhat,vagy marad a megszokottnál.

2010. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!