Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb dolog,...

Mi volt a legnagyobb dolog, amit anyukádnak hazudtál? Kiderült?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
A hazugságok nagy része kiderült. Egyébként én csak apró dolgokban hazudtam. De szinte mindig lebuktam.
2010. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
uhh sok minden és eddig még nem derult ki és van ami nem is fog, hacsak el nem mondom.
2010. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

úú...anyunak nemnagyon hazudtam életemben mert nem volt rá okom meg amúgyis rosszul hazudok, mindig meglátszik rajtam. De egyszer muszáj volt. Év eleji hiányzás miatt 17 évesen kirúgtak az iskolából. És azt tudni kell, hogy anyu minden vágya az volt, hogy odakerüljek, a világ legnagyobb csalódását okoztam volna neki...na a lényeg, hogy kb. másfél hónapig azt hazudtam neki, hogy odajárok. Aztán egyszercsak kitört belölem, hogy most már nem bírok így a szemébe nézni. Ígyhát kiderült. De jobb is volt, hogy elmondtam, mivel így is neccesen vettek fel másik kéttannyelvü suliba 2 hónap csúszással...de megtanultam, hogy bármilyen nagy bajban vagyok, inkább elmondom, hogy ne legyen belöle mégnagyobb, így lehet rajta segíteni. Azóta is betartom ezt, nem is voltam különösen nagy bajban.

22/L

2010. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
egyszer az agyaban szexeltem az egyik pasimmal,de en azt mondtam csak aludtunk,irtora duhos volt;-Sde vegul nem volt bizonyitek:-Dde amugy is rendes anyuka,csak azert fekudtunk ott,mert nagy volt az agy.es az enyem meg egyszemelyes,de persze aludtunk is par orat...szoval ez elegge ciki volt! de azota mar felnott vagyok es normalis no!
2010. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Csak apró dolgokban, de anyukám észreveszi, ha hazudok neki, így nem nagyon erőltetem:D
2010. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
70%
az, hogy nem cigizem, és nem derült ki...egyenlőre.
2010. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Elég sok dolog volt de a hazugság nélkül az életünk nem is müködne mindig igazat nem lehet mondani aki mégis igy tesz az hamar elvesti mindenét... nem derült ki ez rajtam mulik hogy kidetür-e
2010. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
nem mondtam el, hogy egy nős hapival kavarok! Persze, hogy kiderült, elég kellemetlenül... meglátogatott a feleség. Én 15 voltam a hapi 38... Életem legnagyobb hibája! :(((
2010. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a legelső barátomról hazudtam.. amikor találkoztam vele,azt mondtam anyumnak,hogy barátnőimmel vagyok, persze kiderült,hogy nem és azóta mindent elmondok neki,és ezáltal már meg is bízik bennem :)
2010. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

kb. öt éve úgy hazudok, hogy hallgatok arról, hogy a lányokhoz vonzódom, a női lelket-testet szeretem, így érzem jól magam. számomra ez a csönd is hazugság, de egy darabig még tartanom kell a számat, mert a szüleim utálják a "fajtámat", és nem szeretnék balhét, bizonytalanságot. és inkább türelmesen hallgatom, ahogy fiúkról, férfiakról áradozik, rámtukmálja őket.


kétszer volt még nagy hazugságom, mindkettő utazással kapcsolatos. kitaláltam valaki alibiemberkét [megbeszéltem azért az érintettel, a biztonság kedvéért], aki útitársamként funkcionálna, aztán egyedül mentem Pestre találkozni egy ismerősömmel, máskor meg az ország túlsó felébe. és így is jöttem haza.

azóta sem derült ki semmi, nem érdeklődnek, végig telefonos kapcsolatot tartottam anyámmal, így nem tűnt fel neki semmi.

igazából, muszáj volt, másképp fél évig esélyem sem lett volna sehová se menni. :(

2010. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!