Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemet elhívták 4 napra...

A férjemet elhívták 4 napra "nyaralás" címszóval. Ebben az esetben mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

A barátai tervezték ezt az utat Erdélybe.

Ha csak így fiúk mennének nem is zavarna, de lány ismerőseiket is vinni akarják a barátai.

Azok között is persze van egy aki évek óta a férjemre ácsingózik.

De nem szeretném, hogy így ebben a formában a férjem elmenjen.

Mikor beszéltünk róla akkor megértette az érzéseimet.

Csak nemrég ment el tőlünk az egyik barátja és hallottam, hogy erről beszélnek. Kérdezte a férjem, hogy én miért nem mehetek, csak annyit hallottam válaszként hogy az úgy nem az igazi.

Nem akarok házisárkány lenni, de ezek után csak még jobban azt érzem, hogy ne menjen el.



2015. aug. 27. 21:35
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
35%

Na de ha a férjedben bízol, akkor kit érdekel, hogy milyenek azok a lányok? Hiába mászik rá a lány..ha a férjed nem akar tőle semmit, úgyis elküldi a francba. Nem?

Én elengedném, így is. Úgysem tenne semmi olyat, amit nem kéne...ha van ott lány, ha nincs.

2015. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

Továbbra sem arról szól a fáma, hogy nem bízom a férjemben.

Ez a kirekesztés zavar, de szerencsére a férjemet is zavarta ez.

2015. aug. 28. 10:01
 43/50 anonim ***** válasza:
91%

A kanmurikkal nincs bajom, tök jó dolog. Látom, hogy ezt te is így gondolod. Az sem lenne alapból baj, ha csajok is vannak velük, abban az esetben ha pl. te nem akarsz vagy nem tudsz elmenni.Ettől még nem baj, ha más csaj ott van.


Viszont amikor felmerül, hogy te is szívesen mennél, meg a férjed is vinne, majd elhangzik az, hogy "az úgy nem az igazi", akkor ezek mégis mit gondoltak?!?!?!


Senki nem viszi a eleségét/párját, helyette majd szingli csajokat, akiket felváltva megbsznak?!

Nagyon rendes a férjed, hogy ő sem érzi ezt a szituációt normálisnak és inkább nem menne el így. Elég sokat elárul a barátokról..

2015. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Számomra ez az egész döbbenetes. Az én értékrendemben, amennyiben nem csak férfiak vagy csak nők ruccannak ki, egyértelmü lenne, hogy alapbol előnyt élveznek a házastársak. Kérdés sem lenne, hogy ők együtt mennek. Szánalmas, hogy ez mások számára nem egyértelmü. Nagyon jo, h a férjed önmagában is meghozta a döntést és az egész nem fajul egy " nem engedlek el" vitába, sok boldog együtt töltött évet kivánok még nektek....nem biztos, h ezekkel a " barátokkal".
2015. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
0%

Nekem, mint feleségnek lenne pár kérdésem:


- Jó, ismernek 5 éve. De szeretnek is? Én sem látom szívesen azt, akit nem szeretek, lehet bárki "tartozéka".


- Nem vagy véletlenül házsártos? Gondolok itt arra, hogy orrhúzás részeg emberek közelében, orrhúzás erre-arra, sértődés, követelőzés, "nemengedem", mifene...

Ha egy baráti társaság bulizni megy valahova, akkor el szeretné engedni magát. Azt meg egy mindenbe belekotyogó feleség mellett nem lehet.


- Ha tudod, hogy van a nők között, aki a férjedre ácsingózik, akkor mégiscsak ismered őket, vagy legalábbis egy részüket. Ha az egész bandából ketten nem ismerik a többit, attól még lehetnek másnak nagyon jó barátnői, nem az utcáról szedték fel őket. A vegyes baráti társaság nem ördögtől való dolog, csak azért, mert nem akarnak valakit magukkal vinni, még nem feltétlen orgiát rendeznek.


Mi kapcsolatunk kezdetétől fogva külön működünk a férjemmel. Én nem szeretem az ő baráti társaságát, ő az enyémet szinte nem is ismeri, mert teljesen más emberek, más tempóval. Az én társaságomban elvétve akad nő, a férjem mégis elenged, mert tudja, hogy megbízhat bennem.... ezek is vegyes események szoktak lenni, még soha nem történt semmi "olyan". A férjemet nem is szoktam hívni, mert egyszerűen nem érezné jól magát. Még sosem sértődött meg.

2015. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

Eddig sem okozott soha gondot mikor mentem velük.

Ha bulizunk én is bulizok, nem kezdek el semmin akadékoskodni. Eddig is mindig jól szórakoztunk.

Számomra az egy vegyes baráti társaság ahol fiúk-lányok vegyesen vannak és ismeri mindenki a másikat jól. Ez ebben a helyzetben nem így van.


Mi azért egyáltalán nem így vagyunk a férjemmel mint ti. Ha csaj/kanmuri van akkor evidens, hogy oda a másikunk nem megy.

Viszont ha már az ellenkező nemből bárkinek is megy a barát akkor igenis kiállunk egymás mellett és vagy együtt, vagy sehogy.

Hiszen egy csajbuli sem csajbuli ha van ott pasi és fordítva sem.

2015. aug. 28. 12:58
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pasim, aki folyton a munkatársaival járkált mindenhová, napokra, hetekre. Persze sosem mehettem, mert ugye a munkatársak sem hozzák a párjukat. Hát én is azt hittem sosem csalna meg, de tévedtem. :-D


Azóta nem vagyok ilyen kis jóindulatú.


Szerencsére a férjemnek nem jut eszébe engem otthon hagyni. Kivéve természetesen a legénybúcsúk meg hasonlók. Oda nyilván nem megyek, de itt ugye nem erről van szó.


Az lenne a természetes, hogy ilyen formában a férjed visszamondja a programot. Ha nem teszi, akkor ott már kezdődik valami a részéről...akár csak gondolati szinten.

2015. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Szerencsére a férjem is úgy gondolja ahogy én és nélkülem nem megy el.
2015. aug. 28. 13:29
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor tiszta sor! :-) Ne érezd rosszul magad emiatt!
2015. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

"Nem vagy véletlenül házsártos? Gondolok itt arra, hogy orrhúzás részeg emberek közelében"


Ezt nem házsártosnak hívják mifelénk, hanem normális értékrendnek. Aki felnőtt ember és tisztában van az alkoholnak a szervezetére gyakorolt hatásával, az ne igya már tajtrészegre magát.

2015. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!