Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemet elhívták 4 napra...

A férjemet elhívták 4 napra "nyaralás" címszóval. Ebben az esetben mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

A barátai tervezték ezt az utat Erdélybe.

Ha csak így fiúk mennének nem is zavarna, de lány ismerőseiket is vinni akarják a barátai.

Azok között is persze van egy aki évek óta a férjemre ácsingózik.

De nem szeretném, hogy így ebben a formában a férjem elmenjen.

Mikor beszéltünk róla akkor megértette az érzéseimet.

Csak nemrég ment el tőlünk az egyik barátja és hallottam, hogy erről beszélnek. Kérdezte a férjem, hogy én miért nem mehetek, csak annyit hallottam válaszként hogy az úgy nem az igazi.

Nem akarok házisárkány lenni, de ezek után csak még jobban azt érzem, hogy ne menjen el.



2015. aug. 27. 21:35
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla, hogy nem kedvelnének a barátai.

Mikor először beszéltünk róla a férjemmel akkor azt mondta, hogy teljes mértékben megért. Akkor említette, hogy beszél velük hogy akkor mi együtt mennénk.

2015. aug. 27. 21:55
 12/50 anonim válasza:
41%
6 os vagyok. Légy megértőbb. Nem vagyunk egyformák. Te ismered személyesen hiszen a férjed. Mérlegelj. Ha nem csalna meg akkor mi a baj? Az, hogy te nem mehetsz? Ne légy gyerekes. Ezek az Ő barátai. Az Ő köre. Inkább vedd lazán és te is tervezz valami kikapcsolódást.
2015. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is igazad van. És leginkább az indoklás nem tetszik: "az úgy nem az igazi. "


A párom simán mehet, ha akar, én is mehetek, ha akarok, de baráti társaság vagyunk, ez az indoklás engem is kiakasztana.


"Kérdezte a férjem, hogy én miért nem mehetek"

EZ meg nagyon furi. A haverok a férjed főnökei, hogy ne menj, mert azt mondták? :D

2015. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
79%
#8: Párkapcsolatban élő emberek ne más nőket vigyenek magukkal. Ennyi. Nem tudom, mit szólnál, ha a barátnőd független pasi társasággal menne nyaralni.
2015. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

Én ezt nem tudom lazán venni. A fiúk a baráti köre, viszont a lányok nem.


Persze nem így kezdte, először mondta hogy mi ketten mennénk akkor.. Arra nem hallottam a választ. Már csak ezt a kérdést.

Ezért nem is írtam fent.

2015. aug. 27. 22:00
 16/50 anonim ***** válasza:
91%

vannak ilyen haveri körök, ahol nem nézik jó szemmel mások párkapcsolati boldogságát szóval valszeg nem is örülnétek nektek, mint párnak, mert valszeg ők örülnek, hogy az asszony nélkül vannak.

az ilyenek próbálják is húzni maguk után a másikat.


magyarán ez a kör nem a ti körötök, rendes párkapcsolatban élőkkel kellene szabadidőzni, amilyenek ti is vagytok.

2015. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
22%
Hát az a kapcsolat régen rossz, ahol a partnerek nem engedik egymást el külön baráti társasággal, mert féltékenyek.
2015. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
65%
A férjed helyében már a tervezéskor közöltem volna, hogy ketten megyünk. Kérdőjel nélkül. Miféle barátok az ilyenek? Van köztük még házas, vagy mindenki más szingli?
2015. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
84%
Én sem örülnék neki, ha így menne, ha tudja, hogy nekem rosszul esik. Én azt mondanám neki, hogy nem tiltom, de értse meg, hogy így, hogy más nőket visznek, de engem meg nem látnak szívesen, ez így fura, gáz, nincsenek rád sem tisztelettel, sem tekintettel... és nem örülnél neki, ha menne... vagy egyáltalán a haverjai viselkedésének.
2015. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

Eddig is elment, én is elmentem, vagy közösen mentünk.

Ha kanmuri van akkor ott alapból nincsenek nők, ennyi.

Itt most lesznek.


Hát az öt barátjából 3 szingli, az egyiknek a felesége szerintem nem is tudja, hogy most mi is lesz a másik meg orrba-szájba csalják egymást csak a pénz miatt vannak együtt.

Szerencsére vannak normális kapcsolatban élő barátaink is, de soha nem tiltottam tőlük.

2015. aug. 27. 22:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!