Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemet elhívták 4 napra...

A férjemet elhívták 4 napra "nyaralás" címszóval. Ebben az esetben mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

A barátai tervezték ezt az utat Erdélybe.

Ha csak így fiúk mennének nem is zavarna, de lány ismerőseiket is vinni akarják a barátai.

Azok között is persze van egy aki évek óta a férjemre ácsingózik.

De nem szeretném, hogy így ebben a formában a férjem elmenjen.

Mikor beszéltünk róla akkor megértette az érzéseimet.

Csak nemrég ment el tőlünk az egyik barátja és hallottam, hogy erről beszélnek. Kérdezte a férjem, hogy én miért nem mehetek, csak annyit hallottam válaszként hogy az úgy nem az igazi.

Nem akarok házisárkány lenni, de ezek után csak még jobban azt érzem, hogy ne menjen el.



2015. aug. 27. 21:35
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
39%
Ennyire nem bízol benne?
2015. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
71%
Igazad van!
2015. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Benne bízok!

A barátaiban és a lányokban nem.

Furcsa volt ez a mai beszélgetés is.

2015. aug. 27. 21:42
 4/50 anonim ***** válasza:
78%
Én sem örülnék neki fordított helyzetben. :D
2015. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
87%
Alapból az micsoda paraszt dolog, hogy beállítják az egészet pasis kirándulásnak (ami még csak-csak érthető, házasok vagyok végülis, nem sziámi iker), de hogy aztán csajoakt is vinni karnak, aki meg nem a feleség... Én a helyedben tiltakoznék ellene kézzel-lábbal.
2015. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim válasza:
58%

A lánc nem megoldás... Ha akar valamit egy nővel rajtad kívül éskétoldalú a helyzet akkor úgy is megtörténik.

Ha pedig nem akkor felnőtt ember létére vissza tudja utasítani. Ez nem old meg semmit. Max. késlelteti. Szóval szerintem endedd el, mert úgy sem tehetsz semmit a hétköznapokban sem, most pedig csak elveszed a kikapcsolódási lehetőséget tőle. Remélem segítettem. :)

2015. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy a barátai nem kedvelnek, vagy senki sem visz párkapcsolatot. Ha a férjed nem akar megcsalni, akkor a lányok meg a barátai a fejükre is állhatnak, nincs az az alkoholmennyiség sem, hogy rávegyék. Csak akkor történhet valami, ha a férjed is akarja, viszont ha van benne hajlandóság, akkor az a hétköznapokban is megtörténhet, nem kell hozzá erdélyi utazás. Szóval ezért hagyd, hogy elmenjen. Másrészt ha ő szeretné, hogy ott legyél, akkor igenis álljon a sarkára, hogy mehess te is.
2015. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem kifejezetten csajos/pasis összejövetelről van szó, én nem tudom megérteni az olyanokat, akik egy párnak (ráadásul házaspár) csak egyik felét hívják el, a másik nem mehet. Miféle dolog ez, hogy te nem mehetsz?

Én se mennék el nélküle.

Ha a férjed megérti az érzéseidet, szerintem nem fog elmenni.

Miféle dolog az, hogy más lány mehet, de feleség/barátnő nem.

2015. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem csalna meg soha.

De maga ez az egész szitu, hogy én mint a felesége nem mehetek el, de minden olcsó ribit vinnének.

Sajnos azt már nem hallottam, hogy erre a párom mit mondott de azóta nem is hoztam szóba a dolgot.

Fordított helyzetben én így biztosan nem mennék el.

2015. aug. 27. 21:52
 10/50 anonim ***** válasza:
61%
Vagy veled, vagy sehogy.
2015. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!