Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemet elhívták 4 napra...

A férjemet elhívták 4 napra "nyaralás" címszóval. Ebben az esetben mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

A barátai tervezték ezt az utat Erdélybe.

Ha csak így fiúk mennének nem is zavarna, de lány ismerőseiket is vinni akarják a barátai.

Azok között is persze van egy aki évek óta a férjemre ácsingózik.

De nem szeretném, hogy így ebben a formában a férjem elmenjen.

Mikor beszéltünk róla akkor megértette az érzéseimet.

Csak nemrég ment el tőlünk az egyik barátja és hallottam, hogy erről beszélnek. Kérdezte a férjem, hogy én miért nem mehetek, csak annyit hallottam válaszként hogy az úgy nem az igazi.

Nem akarok házisárkány lenni, de ezek után csak még jobban azt érzem, hogy ne menjen el.



2015. aug. 27. 21:35
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
85%

Vagyis a férjed barátai nem akarják, hogy te is menj? Ha a férjednek tekintettel van rád, akkor nem megy.

Ha az én férjemről van szó, akkor a barátai akik szerint velem már nem lenne "az igazi" a nyaralás, ezentúl nem kívánatos személyeknek számítanának az otthonunkban. És a tudtukra is adnám.

Szerinted miért lesznek ott más lány ismerősök, és te miért nem mehetsz? Az alkohol oldja a gátlásokat, és a barátok is nagy hatással lehetnek ilyenkor rá. Főleg ha még az is ott lesz, aki már kiszemelte magának a férjedet...

2015. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
53%
Van egy jó mondás erre: Alkalom szüli a tolvajt. De igen, van az az alkoholmennyiség!Szerintem a férjed most két tűz között van és most fog eldőlni, hogy mit választ. Valószínűleg izgatja a szokatlan helyzet lehetősége, de közben tudja, hogy tartozik Neked annyival, hogy nem megy el nélküled.Így, hogy tudod, hogy milyen nőket visznek a többiek??!!! Hát nem lehet Neked sem egyszerű. Bízol a férjedben maximálisan, nem akarsz féltékeny házisárkány lenni... De! És ez a "de" a lényeg. Szerintem ha történne valami Erdélyben, ha nem, már semmi sem lenne olyan köztetek, mint volt.
2015. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

Na nem bírtam tovább, rákérdeztem a dologra, hogy mivan a nyaralással.

Azt mondta, hogy ketten nem tudunk menni, úgyhogy így ő sem megy.


Most így nem kezdtem el a témát feszegetni, majd ha egy kicsit elfelejtődik a dolog.

2015. aug. 27. 22:23
 24/50 anonim ***** válasza:
85%
Rendes a férjed. Alap, hogy ebben a helyzetben így döntött! :-)
2015. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim válasza:
73%
Kedves Kérdező! Teljesen egyetértek veled, hogy frusztrált a dolog. A férjed pedig rendes, hogy téged választ, nem egy olcsó nyaralást olcsó "barátokkal". Nem éri meg veszélyeztetni a házasságotokat, a jó kapcsolatotokat egy nyaralásért. Az én páromnak is voltak olyan barátai, akik arra buzdították, hogy csaljon meg egy ilyen kirándulás alkalmával, mert "úgysem tudom meg". A párom rendes volt, és elmondta ezt nekem. Attól kezdve megszakítottuk a kapcsolatot ezekkel a barátokkal.
2015. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

Hát azért a dolog elég zavar, hogy ez így kiderült róluk.

Eddig nem volt ilyen gond, ha úgy volt akkor én is mentem. Most ez elég zavar, főleg egy "az úgy nem az igazi" kijelentéssel.

2015. aug. 27. 22:37
 27/50 anonim ***** válasza:
69%

Lehet azért mondták, hogy úgy nem az igazi mert a férjed melletted nem tud úgy isten igazából kibontakozni. Nem arra gondolok, hogy megcsalna, hanem pl: amikor nem vagy ott akkor olyan viccek, poénok zajlanak amik jobb esetben téged nagyon zavarna.

Egyébként ezt a szitut magam is átéltem. Az én férjemet is Erdélybe hívták lagziba a közös barátaink. Ráadásul az egyik barát volt az aki nősült, ő volt erdélyi az ő esküvője volt. A férjem elém állt azzal a szöveggel, hogy 3 napos erdélyi útra megy, lagzival összekötve, de én nem mehetek. Kérdeztem miért? A válasz, hogy csak a férfiakat hívta meg, mert az első nap legénybúcsú lesz.. Én úgy voltam vele, hogy ha menni akar menjen, nincs hozzám láncolva. El is ment. Pár hónappal később találkoztam az ifjú férjjel, aki rögtön azzal kezdte, hogy egy picit haragudott rám mert nem mentem el a lagzijába. Csak lestem. Mondtam is, hogy kikötés volt, hogy a feleségek nem mehetnek. Kiderült, hogy nem volt kikötés, csak a férjem nem akarta, hogy menjek.

Hát....nem azt mondom, hogy ez volt az ok, hogy végül elváltunk, de a sok-sok kis csepp a pohárban ebből is jutott.

2015. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
77%

Ha férfi "nyaralás" lenne, nem lenne gondom nekem sem.

Azt viszont nem tartom fairnek, hogy lesznek nők, női ismerősök, barátok is, de a feleség nem mehet?


Én sem örülnék neki. Őszintén szólva ha az én barátnőim terveznének olyan utat, ahova a férjem nem mehet, de szedett-vedett férfiismerősök meg igen, biztos hogy lemondanám. Ugyanezt a férjemtől is fairnek tartanám.


Mondom ezt úgy, hogy mi kifejezetten sokat járunk el egymás nélkül, nem vagyunk abszolút féltékeny típusok... de a kizárás nem szép dolog, és nem is esne jól.

2015. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
80%

Egyértelmű, hogy ha feleség nem mehet, de jókedvű női ismerősök igen, akkor mi lenne a kedves haverok célja...

Aki azt mondja, hogy nem zavarná a dolog ilyen esetben, az hazudik. Ez mindenkinek rosszul esne, főleg, mert ezek után nehéz lenne megbízni a párunk haverjaiban. Pedig ez fontos lenne.

Mindenesetre nagyon rendes férjed van, sok férfi kiverné ezért a hisztit.

2015. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
73%

Végre egy normális férjről is lehet ezen az oldalon olvasni.

Viszont én elgondolkodnék a helyében, hogy szüksége van-e ilyen barátokra.

2015. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!