Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemet elhívták 4 napra...

A férjemet elhívták 4 napra "nyaralás" címszóval. Ebben az esetben mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

A barátai tervezték ezt az utat Erdélybe.

Ha csak így fiúk mennének nem is zavarna, de lány ismerőseiket is vinni akarják a barátai.

Azok között is persze van egy aki évek óta a férjemre ácsingózik.

De nem szeretném, hogy így ebben a formában a férjem elmenjen.

Mikor beszéltünk róla akkor megértette az érzéseimet.

Csak nemrég ment el tőlünk az egyik barátja és hallottam, hogy erről beszélnek. Kérdezte a férjem, hogy én miért nem mehetek, csak annyit hallottam válaszként hogy az úgy nem az igazi.

Nem akarok házisárkány lenni, de ezek után csak még jobban azt érzem, hogy ne menjen el.



2015. aug. 27. 21:35
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

Igen erre idővel szeretném felnyitni a szemét ha nem jönne rá magától is.


Köszi a válaszokat megnyugodtam, hogy egyedül én gondolom így.

2015. aug. 27. 23:16
 32/50 anonim ***** válasza:
36%

De nem értem, mi a baj.


Nekem is vegyes a baráti társaságom, van, akinek van párja, van, akinek nincs. Ha együtt vagyunk, nem leszünk állatok, hogy valaki rögtön baszni akar valakivel.


És az, hogy valakit elviselsz, nem jelenti azt, hogy szereted is. Ezt nem negatívumként írom, de én pl. nem vagyok olyan, hogy ha két percet töltök valakivel, legjobb barátok vagyunk. Feszengek, ha idegenek, vagy nem annyira kedvelt, nem olyan régi barátok vannak ott.


Túlzok, de tök más úgy kikapcsolódni, hogy ott van veled 2 barátnőd, akikkel oviba is együtt jártál, plusz valakinek a barátnője, akit háromszor láttál.

2015. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
40%
Hát ebben a helyzetben lehet, hogy igazad volt, de azért ne akard már a férjedet elválasztani a barátaitól, akármilyenek is. Az már túlzás lenne.
2015. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

De ez nem vegyes baráti társaság. Pl a férjem és az egyik barátja csak a fent említett nőt ismerik csak, a másik négyet nem. A barátai engem pedig 5. éve ismernek.


Nem is az érdekel engem, hogy ott van-e az a lány vagy hogy megcsal, ahhoz nem kell elmenni messzire.

Itt alapból az, hogy nem fiú buliról van szó.

2015. aug. 27. 23:25
 35/50 A kérdező kommentje:

Hát ha megbizonyosodok arról, hogy azért nem mehettem volna mert azt tervezgették hogy a férjem majd megcsal akkor bizony nincsen szükségünk ilyen barátokra.

De ilyet szerencsére a férjemnek magyaráznom sem kell.

2015. aug. 27. 23:27
 36/50 anonim ***** válasza:
60%
De most komolyan, szerinted milyen Magdi néni mentalitása van a férjed barátainak? Miért izgulnának arra, hogy a férjed megcsal? Bízol a férjedben. Ha azt mondja, nem csal meg, akkor nem is fog, mehet az összes Victoria's Secret angyal, az sem számít.
2015. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
64%

Fura barátok, inkább lemondanak a férjed tarsasagarol, minthogy téged magával vigyen?

Miért ne mehetnének ketten? Lehet, hogy olyan tipusú bulit szerveztek, ami nem való a házastársaknak. Elég fura sztori.

2015. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
69%
Engem is bántana a dolog ebben a helyzetben ez biztos,de szerencsére normális férjed van.Ilyenről is ritkán hallani.
2015. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
76%
Rendes férjed van, hogy inkább ő is visszamondja. Irtó nagy bunkóság feléd nézve, hogy először kanmuri (tiszta sor, hogy egyedül megy), majd vadidegen ribik mehetnek, feleségek meg nem... Ha a 3 nőtlen majom szextúrát tervez, akkor nekik nem mindegy, hogy a két nősnek jön-e a felesége? vagy nekik is kötelező lenne a bónusz csajokkal enyelegni? Azért mert nekik nincs párkapcsolatuk, illene tiszteletben tartani azét, akinek van. Egyébként meg: felnőtt emberekről van szó, ha nem kanmuri, akkor hadd döntse már el mindenki , hogy kivel megy...
2015. aug. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim válasza:
69%
Házisárkány vagy? ugyanmár.... meg akarják kettyinteni a csajokat.
2015. aug. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!