Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez nem lenne gyanús?

Nektek ez nem lenne gyanús?

Figyelt kérdés

Férjem már sokadszorra mesél kellőképpen felháborodva egy kollégájáról, aki egy ivászat után félrement és nemi betegséget szedett össze.

Először kijelentette, hogy HPV-t, legutóbb már azt állította, nem tudja, hogy mit, de most azt is hozzátette, hogy a leletek szerint több éve fennáll a betegség.

Annyit mondtam neki, hogy remélem a kolléga tájékoztatta az feleségét, mert így lehet petefészekrákot kapni... a férjem egy pillanatnyi csend után azonnal témát váltott.


A problémáim a következőek:


- Nem szokott semmit ennyiszer ismételni, főleg, hogy minden alkalommal ő is hozta fel, pedig soha nem vágott témába

- Nem szokása a témaváltás, eléggé "soros kapcsolású" a gondolatmenete

- Régebben voltak már gyanús ügyei - chat beszélgetésekből derült ki -, de állítólag nem lépett félre. Az általa említett időtartam beleesik ebbe a korszakába.


Mostanában nem érzem jól magam, elég kellemetlenek a menstruációim, pedig nem szokott probléma lenni ilyen téren. Fontolgattam már, hogy nőgyógyászhoz menjek... szerintetek kérjek STD szűrést?

Nagyon úgy érzem, mintha rá akarna vezetni, hogy menjek el... Feleslegesen gyanúsítgatni nem akarom, de ez a huszárvágása a beszélgetésnél nem akar kimenni a fejemből.

Ti hogy látjátok, lehet benne valami, vagy már csak kombinálok?


2015. aug. 20. 06:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%
Ja...8-as és 10-es:-)
2015. aug. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%
Aki szerint gyanús,le lett nullázva. Mi ez itt? Sok frusztrált asszony? De mivel szeretnék totál 0 lenni: gyanús. Tényleg az. Akinek nem, annak miért? Elég fura, hogy ez (kolléga betegsége) ilyen fontos neki.
2015. aug. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi, én is 0-ás vagyok, pedig szerintem a megcsalás-rész nem gyanús:-)
2015. aug. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
37%
A helyedben hétfőn(de csak mert holnap munkaszüneti nap van)a dokinál kezdenék, és az összes vizsgálatot elvégeztetném. Beleértve az AIDS-is.És ugyan ezt a társaddal is, akár tetszik neki, akár nem.
2015. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%

12!

Nekem nem gyanús. Hogy miért nem? Mert miért ne erdekelhetne a kolléga problémája? Lehet hogy nem csak kolléga, hanem jóban is vannak és időről időre felmerul náluk a téma -pl látnak egy jó csajt és a férfi megjegyzi, hogy nem bízik többet a nőkben, vagy épp jelentkezik valami kellemetlen tünet és elmondja a barátjának.

Ha valami olyanról beszél az ember, ami nem hétköznapi téma, akkor az már gyanús? Tehát ha öntjük felmerul az abortusz/rablás/ufók, akkor abból egyenesen következik, hogy az illetőnek abortusza volt/rabolt /ufó látott?

2015. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Hat 14, ha az én társam állna elő egy "teszteltessuk magunkat SZTBre" ötlettel, abból két dolog következne nálam: Mivel én nem lépek félre, vagy ő nem volt hűséges és ezért aggódik, vagy nem bízik bennem. Ezekből következoen szakitanek vele.
2015. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%

14: Több, mint 80E Ft az kettejüknek, mert a TB nem támogatja a teljeskörű szűrést - pláne nem tünetek nélkül.

Ha a férfi beszélne, elmondaná az igazat, lehetne szűkíteni a kört és jóval kevesebbe kerülne. Én idén csináltattam, tehát idei árakat tudok, mert nem volt hajlandó beszélni egy tapodtat sem....

2015. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem kérdező pontoz, ami megnyugtatja 100 %, ami nem, az 0. Nahh,nem érdekel. Valami van, lehet, hogy.a ferj biszex
2015. aug. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%
Basszus, uttsó, ez eddig eszembe se jutott, de ha jobban belegondolok...
2015. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
37%

Mindenképp menj el nőgyógyászhoz, mondd el a tüneteidet, legyen HPV-szűrés és amit még az orvos szükségesnek tart.


Egyébként szerintem is totál gyanús a férj. Leginkább azért, mert - és ezt férfiként mondom! - nagyon furcsa, hogy egy férfi a nemi betegségét a kollégája előtt kibeszélné.

2015. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!