Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem gyanús ez a leponto...

Csak nekem gyanús ez a lepontozás ebben a topikban?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban látom, hogy vannak teljesen normális kérdések, amikre érkezik egy tucat normális válasz, én mindegyik 0%-os, vagy 25, vagy ilyesmi.

Máshol meg pont azt látom, hogy a rosszindulatú válaszok, "Remélem, megcsal a férjed!" meg fel vannak értékelve. Olyan, mintha valaki szándékosan azért jönne ide, hogy megnyit egy kérdést és anélkül, hogy bármit elolvasna, nyom egy piros kezet.

Nekem is rosszul esik, amikor perceket töltök egy válasz megírásával, a segítő szándék vezérel, nincsen benne provokatív, még csak nem is vitás kérdésről van szó, erre 0. Tudom, hogy nem kellene, hogy számítson, de ez beteg.


2013. szept. 17. 21:52
1 2
 1/19 anonim válasza:
77%
Àltalában az én válaszaimat is lepontozzák, de bezzeg a " te hülye vagy" válaszok 100%-ra hasznosak.
2013. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez rosszul van megoldva. Valóban elkedvetlenítő, ha segíteni szeretne valaki, vagy épp megvitatni valamit és jönnek a degenerált pontozok és lehúznak. A toplistán láthatod, vannak akik ezekből gyűjtenek akár 500 pontot, és választ nem is adnak. Rosszindulatú, kisstílű, buta, szerencsétlenek ezek, azt hiszik, végre valahol fontosnak érezhetik magukat. Nem kéne ez a pontozósdi, emiatt én is megbánom utólag az elpazarolt időt.
2013. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem számít a pont, csak a válasz. Ha pedig valaki azért nem olvas el egy választ, mert x% volt mellette, akkor nem történt nagy veszteség.

Ez itt még nem is annyira vészes. Más hasonló oldalon a sok negatív szavazatot kapott választ elrejti, vagy akár törli is a rendszer.

2013. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

Örülj, hogy a kérdéseket nem lehet pontozni, mert ezek után aztán kapnál elég pirosat :D

Amúgy idegesítő tud lenni valóban, de mint te is írtad, nem sokat számít valójában.

2013. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Engem rohadtul nem érdekel, hogy hány pontom van.
2013. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kezdődik itt is...

Ezért szeretek kérdezni, ott legfeljebb kötekedni tudnak. Az is megy elég rendesen.

Szinte úgy érzem, hogy az egész világ züllik el. Néhány éve még olyan kulturált fórum volt ez, erre jönnek ide ilyen emberek és tönkreteszik, pedig elméletben azért jött létre, hogy az embereknek támogatást jelentsen. Erre néhány megkeseredett ember itt éli ki a boldogtalanságát, másoknak rossz érzést okozva. Ők ezt élvezik...

2013. szept. 17. 22:10
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

Már ne is haragudj, de ez az oldal, főleg ez a kategória sose volt kulturált.

Köztudott, h ide járnak az iskolázatlan, buta, itt élem az életem nők, akik bele okoskodnak mindenbe...

Kb semmit nem lehet megmagyarázni nekik, mert túl hülyék hozzá.

Elég megnézni a pontozást....

De amúgy meg jah, hülye vagy ha ezzek foglalkozol!

2013. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Igen, én is észrevettem, de aztán rájöttem, hogy az van, amit a közvetlen előttem szóló is leírt. Rengeteg primitív ember jár ide (nézd meg néha a helyesírásokat), akik itt élik ki magukat.
2013. szept. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

inkább az érzékeny lelkületű feminista nőcik(vagy nő lelkű nagypapák, nem tudom) akik abban lelik örömüket, ha burkoltan az utálatuk fő tárgyát tudják itt szapulni.

Aztán ide járnak tombolni.

2013. szept. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
12%

"Tudom, hogy nem kellene, hogy számítson, de ez beteg."


Te vagy beteg, mert neked számít!

2013. szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!