Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem gyanús ez a leponto...

Csak nekem gyanús ez a lepontozás ebben a topikban?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban látom, hogy vannak teljesen normális kérdések, amikre érkezik egy tucat normális válasz, én mindegyik 0%-os, vagy 25, vagy ilyesmi.

Máshol meg pont azt látom, hogy a rosszindulatú válaszok, "Remélem, megcsal a férjed!" meg fel vannak értékelve. Olyan, mintha valaki szándékosan azért jönne ide, hogy megnyit egy kérdést és anélkül, hogy bármit elolvasna, nyom egy piros kezet.

Nekem is rosszul esik, amikor perceket töltök egy válasz megírásával, a segítő szándék vezérel, nincsen benne provokatív, még csak nem is vitás kérdésről van szó, erre 0. Tudom, hogy nem kellene, hogy számítson, de ez beteg.


2013. szept. 17. 21:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Engem is bosszant, lehet, hogy nem kellene, de mégis.


Főleg, hogy elfelejtik, hogy ezek hasznosságot jelölnek, nem like és dislike gombok.


Amikor van egy kérdés, hogy "szerintetek.....?" És pontoznak, nah akkor ki szoktam készüni egy pillanatra..


Ha megnézzük a toplistát, akkor azokról megvan a véleményem, akiknek ugyanannyi a válaszért és pontozásért a pontjuk...


Pl én az első 10-ben benne vagyok mindig (minden reggel 1 órát fennvagyok, amíg kávézom, ébredezek..) igen,van kb 200 pontom pontozásért, de mellette majdnem 3000 válaszért....


Már nem idegesítem magam annyira, csak amikor a kérdező ír privátban, hogy köszöni a válszom, hogy megértettem (egyedül én) a problémát, és arra válszoltam, amit kérdezni gondolt, de mégis a kiírt válaszom 25% -os.

Nem egy ilyen történt már, de ezek után megnyugattom magam, hogy a % nem számít, az volt a lényeg, hogy tényleg segítettem annak, akinek kellett:)

2013. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is feltűnt.Kb.egy hete teljesen mindegy milyen választ adok,pillanatokon belül a béka feneke alá vagyok pontozva.Eleinte zavart,mer én csak válaszoltam a kérdésre,de most már nem érdekel.Ha valakinek ez okoz örömet,akkor tegye.Én ettől nem leszek kevesebb.
2013. szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem csak egy topikban van lepontozás.


Ha te tudod, hogy a te válaszaid jók, akkor teljesen mindegy, hogy mennyi pontot ad rá bárki is. Sokan nem azt nézik, hogy ki mit írt, és nem gondolkodnak el semmin, hanem ha úgy ÉRZIK, hogy a válasz ŐKET sérti (holott csak magukra veszik, a saját problémáik okán), vagy nem értik, mert ostobák hozzá, felfogni sem képesek, akkor azonnal lepontozzák.


Van olyan is, hogy egyes emberek idejárnak székláb helyett másokat rugdosni. Ők mindenkit lepontoznak, vagy csak a nagyon bugyuta és durva válaszokat nem. Ez mindig azokat minősíti, akik így írnak, és így gondolkodnak.

2013. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Az tűnt fel nekem,hogy a kérdésemre adott válaszokra mind zöld kezecskét adtam , s mégis valamelyikre csak 51%-ot írt ,hogy annyira hasznos,ezt nem értem.
2013. szept. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Persze. Idejön a sok tizenéves agyhalott kis mitugrász és marha poénosnak tartja ha lepontozgat értelmes embereket...és fel tök hü.lyéket.
2013. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
6%
mindenkit sorban lepontoztam. azt hogy mit irt többnyire el se olvastam, csak lepontoztam a hozzászólásokat.
2013. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nagy vagy reszelt dinnye! Tiéd a Nagy Lepontozó Díj!
2013. nov. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"mindenkit sorban lepontoztam. azt hogy mit irt többnyire el se olvastam, csak lepontoztam a hozzászólásokat."


Dinnye! Teged tul sutott a nap!!! Megbuggyantal es mar rohadsz... ;D

2013. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó kettőt is lepontoztam. S utána mindenki mást ujra. (egy másik regisztrációról.) A két utolsót is ujra.
2013. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!