Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül maradtam, s nincs így...

Egyedül maradtam, s nincs így kedvem élni. Mit tegyek? Egyáltalán lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Nincstelenül élek, s most a párom is szakított velem. Így én már nem akarok élni. Nem volt kegyes az élet hozzám. Sem szüleim, sem rokonaim nincsenek. Egyetlen kapaszkodóm a párom volt, aki most kijelentette hogy nem akarja folytatni tovább. Sajnos munkám és lakásom sincsen. Barátokban sem bővelkedem, azt is mondhatom leredukálódott 1-2 emberre. Nekik jeleztem a helyzetem, de a segítség kimerült abban, hogy minden rendben lesz. Van ebből kiút? Még szeretem a párom, de ő már (elmondása szerint) nem.
2010. márc. 9. 15:21
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Minden válasznak örülök. Mekkora jelentőséggel bír,nem is tudom magam igazán kifejezni. Köszönöm!

Irodában dolgoztam, titkárnő voltam. Ezt is szeretném csinálni, de az élet nem mindig dobja a szeretném sütit. Így most bárminek örülök. Még annak a néhány mondatnak is, mert életet ment. Mégegyszer, köszönöm.

2010. márc. 9. 17:43
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon sajnálom, ami veled történt, én is hasonló korú vagyok én a Jóistennek is köszönöm, hogy vannak szüleim, rokonaim. Átérzem, mennyire rossz lehet neked, te muszáj túlélned valahogyan ezt a kis hullámvölgyet! Hidd el hogy ennél jobb lesz!!!! Jön a tavasz, süt a nap, kicsit jobb kedved lesz, akkor meg pláne, ha kapsz munkát, mert biztos hogy kapsz!!! Akár bolti eladó, pénztáros, árufeltöltő is jó addig, amíg jobbat nem kapsz!

vagy esetleg hosstess munka is lehetséges, mert közeleg a húsvét! Keress fel egy hosstess ügynökséget, ha jobb nincs éppen!

Ami nagyon fontos: bár nem tudom, hogy a pasid miért szakított veled (jogosan, vagy jogtalanul)de akiben ennyi emberség nincs, hogy a nincstelen társát ne dobja ki, az után egy percig se pityeregj!!!

Sőt soha többet ne állj vele szóba.

Sok sikert, és kívánom, hogy legyél boldogabb!

26.L

2010. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

18:22 Aranyos vagy! Köszönöm!

Nagyon nehéz, mert itt van a lakásban az a férfi akit szeretek, de nem kellek neki. Mennyi küzdelem. :(

2010. márc. 9. 18:42
 24/34 anonim ***** válasza:

Figyi! Szerintem beszéljétek meg, hogy amíg nincs munkád, addig maradhass! Pl. mint szobatársak! Ha rendes, és nem kib*szni akar veled, akkor megérti!

Ragaszodj a lakáshoz, ne hagyd magadat kitenni, akkor sem, ha ki akar tenni! Remélem azért ennyire nem gáz a helyzet!


Kitartást!

2010. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Amúgy miért akar veled szakítani?
2010. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Miért akar szakítani? Igazából fogalmam sincs. Olyan mintha besokallt volna. Látom, hogy szeret, de mégsem akarja velem csinálni. Nem hiszem, hogy kirak a lakásból, de már nem is tudom mi lesz. Annyira butának érzem magam, mert én vagyok ennyire elvakult, de az ölelések, jó beszélgetések közepette észre nem vettem, hogy nincs rendben a kapcsolatunk.
2010. márc. 9. 19:05
 27/34 A kérdező kommentje:
Annyira aranyosak vagytok! Olyan jó, mert lekötöm magam így. Érzem, hogy van remény.
2010. márc. 9. 19:11
 28/34 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, de nekem egyedül tesóm van (+apám, de rá csak néha számíthatok) szóval megértelek. én 25 múltam, nekem sincsenek se barátaim, se karrierem, se semmim rajtuk kívül, érettségim és 2 nyelvvizsgám az van, de szakmát még nem szereztem, állandó munkahelyem sem volt még, én is elég elveszettnek érzem magam sokszor, és gyakran gondolok arra hogy ebből a helyzetből csak a halál lehet megoldás.
2010. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
20:05 Sajnálom. Úgy össze fognék néhány ilyen helyzetben élő nővel. Közösen albérlet, egymás segítése. Micsoda ábránd!
2010. márc. 9. 20:10
 30/34 anonim ***** válasza:

Tudod ha valaki mindent elveszít ,semmi sem számít akkor szabad lesz és bármit megtehet onnan kezdve, mit számít

herélés a volt pasi felé......

2010. márc. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!