Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Andrea szerinted szép név?

Az Andrea szerinted szép név?

Figyelt kérdés
Adnád a gyerekednek? És ha nem, akkor mit adnál inkább?
2010. márc. 8. 19:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%
nem tudom en nem adnam ezt a nevet a kislanyomnak. talan azert mert regen tucat nev volt. en az egyedi jo hangzasu neveket szeretem. Bar nalam konnyebb hisz parom kulfoldi angol nyelvteruleten el, igy mi olyan nevet valasztottunk a kislanyunknak ami mind a ket nyelven jol cseng es nem okoz gondot a leirasaban egyik nyelvben sem.
2010. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
39%
ja elozo, igy en valszeg mast nevet adnak mint te, mert az angolok keptelenek leirni a magyar csengesu, es irasu neveket a gyermekemet meg nem szivatom h allandoan azt fogja itt meg kapni and how do you spell it..... cimu kerdest
2010. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
a legszebb, a lányomat is így hívják:))
2010. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is Andrea vagyok!De NEM adnám a lányomnak.Nem igazán szeretem habár sokak szerint szép név.De szerintem olyan semmilyen név.Kislányt ként csak becéztek Andi,Andika.Felnőtt ként szintén Andi.Senki nem szólított Andreának. Ha lányom lesz Eszter lesz! a fiam se kapta az apja nevét ő Flórián lett:)
2010. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép az Andrea név. Ha kislányom lett volna az lett volna a neve.
2010. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%

az Andrea jó név szép és jól hangzik!!!Én szivesen adnám gyerekemnek a kereszt anyumat is így hívják!!!

Az én lányomnak Élő Kornélia Andrea a neve a keresztanyám után!!Szerintem jó választás!!!Neki is tetszeni fog!!

2010. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
68%

Engem is Andreának hívnak,de én nem igazán szeretem :)

Ha egyszer sok-sok év múlva gyermekem lesz és az kislány lesz Fruzsinának fogom hívni :)

2010. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!