Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Andrea szerinted szép név?

Az Andrea szerinted szép név?

Figyelt kérdés
Adnád a gyerekednek? És ha nem, akkor mit adnál inkább?
2010. márc. 8. 19:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szép név.
2010. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért jó most adni kislánynak,mert már nem tucat név, 3 év múlva biztos nem fog tíz Andrea rohangálni a játszótéren. Nem úgy, mint Emma, Anna, Jázmin, Szonja. Ezekből lesz minden homokozóban, pedig ezek a nevek is nagyon nagyon tetszenek nekem. Andreával egy bajom van, hogy azt jelenti: férfias. És van olyan nyelv, ahol férfi név az Andrea. Ezek miatt kilövöm mint lehetőség, de szerintem jó választás névadáshoz.
2010. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is Andrea vagyok, mondjuk így utálom, Andinak hív mindenki, az Andikát meg azért szeretem, mert édesanyám hívott így mindig.


Lányomnak nem adnám, de csak azért, mert nem szerintem nem jó, ha anyát-lányát, apát-fiát ugyanúgy hívják.


Kisfiam sem a férjem nevét kapta, pont emiatt, pedig szép neve van neki is.:)

2010. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
100%
Nekem ez a nevem, de gyermekemnek soha nem adnám. Nekem nem tetszik annál jobban.. Szerintem egy kisgyerekhez sehogy sem talál az ,hogy Andrea. Aztán pedig egy idős hölgyhöz méginkább nem. Már beleborzongok, hogy 35-45 év múlva Andrea néninek, vagy Andi néninek fognak szólitani. :))
2010. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
igen nagyon szép!!! ^^
2010. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem is így hívnak, nincs vele semmi bajom. Amikor a lányomnak kellett nevet választani, fel sem merült bennem, hogy így nevezzem el - Őt Grétának hívják.
2010. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de vedd számításba, hogy akármilyen jól hangzik, hogy Andrea, senki nem fogja így hívni, az Andrea mindig Andi.
2010. máj. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 19:35-ös!

Az Eszter nem magyar név,de oké!

Andrea nekem aranyos név.

Leánykáimat pedig Fruzsinának és Hannának hívják:))))

2010. máj. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Már nem mintha az Andival bajom lenne, csak arra utaltam, hogy vannak nevek, amiknek állandósult beceneveik vannak. Ágnesnek se szólítanak senkit, Ildikónak vagy Lászlónak is csak ritkán.

Én a gyerekemnek mást adnék, de csak azért mondom ezt, mert konkrét elképzelésem van, ami nem Andrea.

2010. máj. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Szép név!


Bár az olaszoknál a férfiak kapják ezt a nevet...:)


Ahogy fentebb írták,pár év múlva nem lesz tucatnév...,mert egy csomó Szamanta,Eszmeralda,Zsanett,Gina,Amanda meg a bánat tudja milyen érdekes (néha hülye) nevű kislányok rohangálnak az utcán...

2010. máj. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!