Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Andrea szerinted szép név?

Az Andrea szerinted szép név?

Figyelt kérdés
Adnád a gyerekednek? És ha nem, akkor mit adnál inkább?
2010. márc. 8. 19:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
szép név. De nekem az Anna jobban tetszik
2010. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyönyörű név, csak azért nem adnám, mert van a rokonságban egy pár:)

Nekem még a Loretta és az Emma tetszik:)

2010. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Maga a név tetszik, de nem adnám a gyerekemnek mert a nővéremet így hívják, nem vagyok túl jó véleménnyel róla ezért nem. De egyébként szép név szerintem. A vezeték névtől is függ, hogy illik egy kislánynak.
2010. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
65%

Szia, én egy 14 éves lány vagyok, de már eldöntöttem, hogy Barbara vagy Réka lesz a lányom. :D

Nekem az Andrea név nem tetszik, valahol fiúnév, de nem is ezért. Bocsánatot kérek, ha valakit megbántok, de szerintem egy kicsit "ódivatú". Vannak nagyon jó nevek, de isten mentsen a Zseraldináktól, Konstantináktól, Vihelmináktól... Az én nevem Adél, sokáig nem tetszett, de most egész jól összebarátkoztam vele. Lényeg, hogy egyszerű, de nagyszerű legyen és, hogy a SZÜLŐKNEK tetszen. A többi ember véleménye már nem számít. Bocsánat, ha egy kicsit értelmetlen voltam.

2010. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem tetszik.
2010. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%

Nekem sem tetszik, sajnálom:(

Ha lányom lesz, Manna Lilieth lesz a neve, de mi külföldön lakunk.

Tetszik még az Emma, Kamilla, Kármen, Kitti, Dóra, Laura, Zsófi is:)

2010. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Minden második román lányt "Andrea"-nak hívnak...nekem ezért nem tetszik a név.

Egyébként rengeteg kedves, aranyos nőt (lányt) ismerek aki Andrea, ezért szimpatikus a név, a gyerekemnek azonban valamilyen más, esetleg magyar nevet adnék. Pl. Abigél, Eszter, Anna, de tetszik a Gerda is ami számomra nagyon külünleges, akkor is ha nem magyar...

2010. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem Andreának hívnak:)
2010. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem Andreának hívnak..szerintem szép név,csak nem szeretem ha Andikának szólítanak-.-
2010. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem is Andreának hívnak.Ismerek olyat,aki szintén ezt a nevet viseli,és negatív élmények ugranak de,de ettől függetlenül tetszik,és nem azért ,mert én is ezt a nevet viselem (bár benne lehet a pakliban). :-)
2010. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!