Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az apának mennyive...

Szerintetek az apának mennyivel kellene beszállnia a beiskoláztatás költségeibe? Mennyivel kell számolni egy elsős gyermek esetén?

Figyelt kérdés

A párom exe most akarja megvenni a lányuknak az iskolakezdéshez szükséges dolgokat, de olyan összeget kér ami nekünk nem fér bele. erre annyi volt a reakciója, hogy a párom költsön kevesebbet az én kölykeimre és akkor majd jut (külön kasszán vagyunk, ő nem költ rájuk).

A párom a fizetése 50%-át utalja gyerektartásként 3 gyermeke után, ez havi 130000Ft körüli összeget takar.

Mi is terveztünk adni valamennyi pluszt, de az ex kiröhögött minket.


2015. aug. 7. 12:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%
gyerekenként minimum 15,
2015. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 DuplaKV ***** válasza:
Szerintem a párod vigye el a gyerekeket vásárolni, és ami még nincs, azt megveszi a gyerekekkel közösen. Ezzel az exének sem lehet problémája.
2015. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10%
Ó, drága Claritasa, régen láttalak. Ölellek. Igen, a plusz azért már egy kicsit erős.
2015. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hátkérlek... én ott kezdeném a dolgot, hogy akkor hozzon csak gyorsan egy havi számlát, amit a gyerekekre fordított. Merthogy ha 130 kilóból nem tudja kigazdálkodni az iskolakezdési pénzt, akkor ott valami egyéb helyre szivárog el a zsé.


És hát természetszerűleg egy huncut vasat sem adnék neki, max. hasonló ellenőrzéseket a gyámügytől.

2015. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ba meg, máshol az apa nem keres 130 ezer forintot és akkor még ott lakik, eszik stb. Hogy a szent istenben nem elég neki annyi pénz??
2015. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!