Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Mi volt az eddigi legnagyobb hülyeség amit csináltál? Megbántad?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 13:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Húúú, hát volt egy pár. De csak egyet bántam meg, pedig az nem is volt olyan nagy szám. Hazafelé egy vidéki disco-ból mindenhová becsengettünk. Egy pasi ezt kifigyelte, kijött elénk és barátnőm és én is kaptunk egy-egy akkora sallert, hogy csak na. Nekem még az egyik rágófogam is szétrepedt.

de rég volt máááárrrrr.......:)

2010. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Cigányokkal üzleteltem.
2010. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Ezt nem tudom egyetlen hülyeség számlájára írni, de nagy hülyeség volt, hogy nem érettségiztem le időben. A hülyeség maga ott kezdődött, hogy nem egy nekem való gimnáziumba felvételiztem annak idején, onnan kiutáltak a tanárok, meg meg is buktattak. Onnan szakközépbe mentem, itt még nem lett volna gond, asszem itt követtem el a legnagyobb hülyeséget, hiszen itt is érettségizhettem volna simán, de inkább átmentem szakmunkásba, mert barátnőmmel bebeszéltük egymásnak, hogy ott nem kell tanulni egyáltalán (a f*szt nem). Az eredmény az lett, hogy 20 éves koromig ide-oda jártam suliba, se szakmám, se érettségi nem lett ez idő alatt, végül 22 évesen érettségiztem le estin (jobb későn mint soha). Én eléggé megbántam, hogy lustaságból nem tanultam. Lassan már lehetne diplomám, helyette még csak most vagyok első éves az egyetemen.
2010. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
A legnagyobb hülyeség, amit idáig csináltam, hogy a fővárosból vidékre költöztem, ennek már 23 éve, amit már nagyon megbántam, azóta sem találok számomra megfelelő munkahelyet, dolgozhatnék a "legrosszabb" körülmények között, de most készülök visszamenni!!!
2010. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Elvetettem a gyerekemet...

Megbántam e? Soha nem tudom megbocsájtani azt magamnak, hogy megöltem a vérem...

2010. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Pontról-pontra ugyanez mint az előzőnek,csak hogy én nem mentem estire hanem terhes lettem baba természetesen megmaradt.Imádom a fiam nagyon lakásom lett azóta.Csak az anyagi okok miatt soha nem tudtam már bepótolni a végzettség hiányát.Nagyon bánom,amikor meg indultak ezek az ingyen tanfolyamok akkor meg egyre sem vettek fel mivel nem vagyok kisebbségi.Dolgoztam most is dolgozom állásom mindig van még akár a komolyabb munkakörökben is.Ezt a remek angol tudásomnak illetve a magas tájékozottságomnak köszönhetem.Mindenki szerint olyan vagyok mint egy több diplomás (agyilag).De engem nagyon bánt,hogy ez kimaradt és szégyellem is:(((
2010. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
13:42-re értettem:))
2010. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

13:42-es vagyok. Hát akkor ahogy látom, nem csak nálam igazolódott be, hogy utólag könnyű okosnak lenni... Sokszor eszembe jutott, hogy nem ártott volna hallgatni a szüleimre :S Én nagyon megszivattam magam ezzel, mert 10 osztály végzettségem volt 18 éves koromra összesen, és egy éven át nem találtam munkát, ahhoz is fel kellett költöznöm a fővárosba, hogy egy gyorsétteremben dolgozhassak.

Ja, amúgy idő közben nekem is született babám, csak nálam szerencsére inkább ösztönzőleg hatott, már ami a tanulást illeti, én szerintem ha nem lettem volna terhes, nem iratkoztam volna be esti gimibe, mert még jó sokáig tojtam volna az egészre magasról. Hála a jó égnek megjött az eszem közben :)

2010. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Hogy nem tanultam az államvizsgára, mert szent meggyőződésem volt hogy így is simán megcsinálom. Nagy pofára esés volt. Fél évet emiatt malmozhattam, és szégyenszemre mehettem még egyszer.

Iszonyúan szégyellem, csak a családom és a legközelebbi barátaim tudják. Nem is szívesen gondolok rá, megalázó volt.

2010. márc. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Bármit megbántam ami csak rosz volt az életembe hogy a barátom bizalma megingott miattuk!Nagyon megbántam mert nagyon szeretem!
2010. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!