Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt életed legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed legnagyobb randis égése? És jártál-e már úgy, hogy kezdeményeztél és a végén nagyon megbántad?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még nem égtem be randin,de akivel randiztam,ő eléggé.

Első találkán felhozta a volt barátnőjét,és elkezdett nekem róla magyarázni,hogy miért szakítottak,meg,hogy utána még összejárogattak,stb..

Hát,szerintem ennél nagyobb beégés nem nagyon van.

Könyörgöm,az ALAP,hogy egy randin nem hozod fel a volt kapcsolatodat. Amikor már jártok,és benne vagytok a témában rendesen,akkor lehet róla beszélni,de amúgy szerintem felejtős.

2010. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szegéény. xd kellemetlen
2010. márc. 17. 16:22
 3/4 anonim válasza:
Nos, talán, ide tartozik, de ha nem akkor bocs. :D Amikor én szerelmes vagyok általában "képzelődök" és mindenhol azt a személyt látom, akit szeretek. Ezzel nem is lenne baj, csak hogy van egy csaj aki nagyon, de nagyon úgy néz ki mint az én "kiszemeltem". Maga az alap csajt sem ismertem szinte semennyire (név és msn csere volt), de én fogtam és leszólítottam egy (utólag kiderült) vad idegen lányt, hogy "szia új a táskád?". Azt hiszem 1el bővült a "csajozós" dumáim száma. Minden esetre elég furán nézett, és néztem én is :D
2010. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez vicces:D tetszikx):D
2010. márc. 17. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!