Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok nyaralni menni....

Nem akarok nyaralni menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
már ki van fizetve és pár nap múlva megyünk. viszont a szüleim állandóan azt szajkózzák nekem,hogy milyen kövér vagyok, mert 55 helyett 60 vagyok és ez már évek óta így megy. ha fürdőruhában vagyok, akkor megbámulnak, fikázzák a kinézetemet és a tesóim is bántani kezdenek. aztán ha megsértődök, akkor jön a puncsolás. így megy évek óta
2015. júl. 29. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És erre jön egy 21 éves férfi, aki meg kétszer is leírja, hogy "menny"... Édes Istenem, komolyan, ezt már el sem hiszem.
2015. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
sorry
2015. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
86%
és akkor mi van? ha fikáznak mosolyogva közlöd, hogy hát igen én a ti génjeiteket örököltem(sőt valószínüleg ők sem nádszálak) és lehet fikázni az ő gyengeségüket pl. nagy az orra, sok a ránca stb. aztán továbbra is mosolyogva tovább állsz és mész fürdeni. Magasról letojnám mit gondol a családom, ha tudnám, hogy nem vagyok kövér...
2015. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!