Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok nyaralni menni....

Nem akarok nyaralni menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
már ki van fizetve és pár nap múlva megyünk. viszont a szüleim állandóan azt szajkózzák nekem,hogy milyen kövér vagyok, mert 55 helyett 60 vagyok és ez már évek óta így megy. ha fürdőruhában vagyok, akkor megbámulnak, fikázzák a kinézetemet és a tesóim is bántani kezdenek. aztán ha megsértődök, akkor jön a puncsolás. így megy évek óta
2015. júl. 29. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már ezerszer kiírtad ezt a kérdést, most se fogsz más válaszokat kapni, mint 999 alkalommal ezelőtt. Én tényleg sajnállak, ezt mát többször leírtam, tanácsot is adtam, de most már kezdem érteni miért cseszegetnek...
2015. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell újra és újra kiírnod ezt a kérdést?

Akkor ne menjél és kész!

2015. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
most irtam ki eloszor bocsi. ha tobbszor szerepel arrol nem tehetek
2015. júl. 29. 21:35
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj és kész.
2015. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
én elmegyek helyetted szívesen, részleteket írd le priviben!
2015. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Szólj vissza nekik.
2015. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Jajj de érdekes, hát ilyen sok lány van Mo.n aki nem csak hogy gyakorizik, de nemsokára nyaralni viszik a gonosz szüleik (szegénykék), viszont van rajta pár kiló felesleg emiatt bántják, és minden esetben a "puncsolás" szót használja kiengesztelés helyett... Micsoda véletlenek vannak...
2015. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

Ne törödj a fikázással,lehet,hogy nem akarnak megbántani,de ök ebben találják fel magukat...

Viszont nyaralni menny el!!!Tudod hány ember cserélne veled ebben az országban!Képzeld el mennyien vannak akinek sajnos 1nyaralásra sem futja az évben :( (szoval ebbe gondolj bele)Ja és ez a suly teljesen normális,ha nem akarsz anorexiás modell lenni?!


Menny és érezd jol magad!

21/F

2015. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, mi az a "puncsolás" nálad, de mivel ilyen szó nem létezik, kizárt, hogy több - ugyanolyan problémával küszködő, "túlsúlyos" és bántott - kislány is megálmodik egyszerre egy ilyet.


Szóval állj le. Sajnálunk, de nem tudunk segíteni. Meg kell oldanod a saját problémádat.

2015. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Annyit mondj nekik o konyhajukon hiztal ilyen ,,nagyra,

es randisd meg a valad

2015. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!