Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rak rendet a szobámba,...

Miért rak rendet a szobámba, ha utána a pofámhoz vágja?

Figyelt kérdés

Anyám teljesen kikészít! Minden nap rendet rak a szobámba, de én nem kérem.. Nem tudom, mit vár el tőlem.. Ma is felkeltem, lementem kajálni, feljöttem, mi volt? Rend... Pár perccel később azt hallgattam, hogy nem szégyellem-e magam, hogy tudok ilyen mocsokban (?) lenni. Nem tudom, miért nem lehet megérteni, hogy nekem felkeléshez idő kell..

Ja, meg hétköznapok.. Mit akar, hogy reggel 6kor rakjam össze a szobámat, mikor halál kómás vagyok?? Vagy mi??

Különben amikor hazaérek, szívesen összeraknám, de hát hazaérek, és mi van? rend.. És ordítozás, hogy milyen lusta dög vagyok...


17/L


2010. márc. 6. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Enyém is ezt csinálja, pedig 20 éves vagyok.

A legjobb az amikor megkér valamire, azt mondom jó, egy pillanat és már el is indult és megcsinálja, utána jön az, hogy miért nem segítek... Esélyt sem ad arra, hogy segítsek, pedig olyan szívesen tenném.

2010. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:(

Nem értem, miért ilyenek...

Pedig én tényleg szívesen összeraknám..

2010. márc. 6. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Én sem értettem soha az ilyen szülőket.Nekem van egy kamasz gyerekem,de az ő szobáját ő teszi rendbe.Nem is nyúlnék a cuccaihoz,semmi közöm hozzá.Ő sem nyúlkál az enyémben.Egy példa:át akarom húzni az ágyneműt.Berakom neki a tisztát,és azt mondom neki,hogy 2 napon belül valamikor hozza már ki a koszosat,és tegye bele a mosógépbe.Nem érdekel mikor,csak 2 napon belül.Ő tudja,mikor van kedve,ideje.Hát nagyjából így megy nálunk.
2010. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De jó nektek. :)
2010. márc. 6. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én anyám akkor tette be utoljára a szobámba a lábát amikor parkettáztak!:-)
2010. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz. Hogy legyen mit kritizálni:>
2010. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Jól elrontottak benneteket a szüleitek.Tessék időben lefeküdni,reggel időben felkelni,akkor van idő rendet rakni a szobátokban.
2010. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztos kutakodik. Régen én is sokat ordítottam vele, mert elkezdett pakolni a szobámban. Aztán látom, hogy egy csomó magánlevelem össze van rakva. Nem igazán örültem, hoyg elolvasta a nőkkel való levelezéseim. Nem tette zsebre anyám, amit utána kapott tőlem, elhordtam mindenféle szemét ..........

Ez birtok és magánterület-sértés, a magánélet megsértése, szemét dolog!:)

2010. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szereltess fel egy zárat az ajtódra, hívj lakatost. Ha csak neked van kulcsod, nem fog bemenni.
2010. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Számtalan oka lehet, pl. anyukád is, mint a legtöbb szülő azt hiszi, hogy akkor jó szülő, ha kinyalja a hátsóját a gyermekének, ha nem hagyja, hogy "mocsokban" éljen, kihagyjon akárcsak egyetlen reggelit, vacsorát, stb. Ugyanakkor az a kényszerképzetük is megvan, hogy a gyerek akkor lesz rendszerető, ha rendet lát maga körül, illetve akkor lesz belőled jó háziasszony és anyuka, ha már most elkezded a robotgép-létet. 17 éves vagy, attól is tarthat, hogy már nem sokáig lesz szükséged rá és ezzel a "gondoskodással" próbál magához láncolni, ugyanakkor szeretné ha mintafelnőtté válnál.

Tippem: anyukád túlságosan kötelességtudó, túl konzervatív, túl sok a szabadideje és/vagy túl kevés az öntudata és a fantáziája ahhoz, hogy a saját életét élje. Az enyém ilyen, se egy barátnő, se egy hobbi, egy másik kor nevelte, ahol még az volt a normális, ha az asszony otthon ül és kiszolgálja a családot, vezeti a háztartást.

2010. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!