Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyámnak,...

Hogy mondjam meg anyámnak, hogy ne jöjjön be többet a szobámba?

Figyelt kérdés

Minden nap bejön, kitakarít, a cuccaimat elrakja oda, ahol én nem találom meg, és akkor én vagyok a hülye, mert csak a koszba tudok tájékozódni -.-

Kidobja mosásba az olyan ruháimat, amit másnapra szedek elő, és még 1x sem volt rajtam, aztán megint én vagyok a hibás amikor megemlítem..

Már nagyon elegem van ebből, szeretném már végre, hogy az ÉN SZOBÁMBA csak ÉN járjak be!


15/L


2010. szept. 13. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Diplomatikusan: így is sokat dolgozol, hadd segítsek azzal, hogy magam tartom rendben a szobámat...
2010. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezzel már próbálkoztam, de "ő nem tudja elviselni, ha nincs rend" jaj istenem, én szobám, itt van fent az emeleten, ő lent, miért zavarja.. váá
2010. szept. 13. 13:27
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

ÍGy!

"ANYA! EZ AZ ÉN SZOBÁM! IDE CSAK ÉN JÖVÖK BE ENGEDÉLY NÉLKÜL! KOPOGJ HA KELL VALAMI OKÉ??


De mielőtt még bemenne rakjál rendet,hogy neki ne kelljen..Ha kirakod a tiszta ruhát másnapra írj egy nagy papírra üzenetet,hogy "TISZTA RUHA,MÁSNAPRA VAN ELŐKÉSZÍTVE!" Akkor tudni fogja,hogy mi a helyzet..


De le is ülhetsz megbeszélni,hogy szeretnél egy kis magánéletet a szobádban,és te mindig rendet teszel,de ne menjen be..

Miért olyan nehéz elmondani neki?

Nekem a fiam 14 évesen elém állt,hogy ezentúl ő mindig rendet rak a szobájában..Én azóta nem megyek be..

Ismered a mondást: "

Néma embernek az anyja sem érti a szavát"

Csak beszélni kell..

2010. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
csináltass hozzá kulcsot
2010. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Van kulcsom, de itt van a másik gép, ezen szokott netezni...

És hiába mondtam már neki, hogy majd én rendbe rakom, ha hazaértem suliból (csaknem reggel 5kor fogom rendbe rakni :/)

2010. szept. 13. 13:30
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Tarts rendet és akkor nem fog a szobádba bemenni!

Gondolom nagy kupi lehet, ha minden nap takarít nálad anyud..

26 L

2010. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja, az a kupi, hogy nem rakom el az ágyneműt, mert pár db könyvet a szoba szélről. Marha nagy rumli -.-
2010. szept. 13. 13:35
 8/17 komasa ***** válasza:
100%

Erre a problémára az a megoldás, hogy megbeszéled vele a dolgot. Bizonyára tudja, hogy a tinikkel nem egyszerű az élet, és ha megkéred arra, hogy a cuccaidat ne pakolja el és ne nyúljon semmihez a szobádban akkor biztosan meg fogja ezt tenni. Persze ehhez az is kell, hogy lásson egy minimális önállóságot rajtad is. (pl: kiviszed a szennyes ruháidat, nem ömlik ki az ajtódon a szemét...)

Amúgy engem is felbosszant, ha a cuccaimat piszkálják, mert vannak közte olyan dolgok, amik csak rám tartoznak és senki másra...

És ha semmi sem használ zárd be a szobád ajtaját!:)

2010. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd elo a ruhaidat, szeken, agyon stb., es amikor latni fogja, hogy valoban rend van,

akkor tuti nem fog ott toporogni, mivel nem hinnem, hogy

tisztamaniakus lenne,

talan zavarja az, hogy a ruhaid szanaszet vannak!

2010. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Van, hogy a húgom nem is a szobájában alszik, hanem lent, és akkor fel is porszívóz nála, mikor egész nap nincs is ott.. Minek???...
2010. szept. 13. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!