Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek csesztetnek engem...

Minek csesztetnek engem Mindig? Már ebédkor is bekellet menjek a a szobámba, mert rám van szállva a szüleim.

Figyelt kérdés
Ne zabáljak annyit, mekkora segged van, már nem akarom hogy itthon is ez menjen mint a suliba..-.-" Már ott tartok hogy semmit sem ér az életem... Köszönöm a válaszokat 17L
2010. nov. 28. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok én is sajnos... Én sz*rok rájuk mást nem tudok tenni míg be nem töltöm a 18-at..


15/L

2010. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Talán fogyj le és akkor senki se csesztethet vele. Nekem bevált. :D
2010. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fogyózok, de eddig nem sok sikerrel, tudjátok nem ezt várnám a családomtól..-.- Más tészta az osztály pár fiú....
2010. nov. 28. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha tényleg az a gond, hogy "mekkora segged van", akkor amit a szüleid tehetnének, az az, hogy olyasmiket főznek, vásárolnak, ők is azt eszik, és téged is arra szoktatnak, ami könnyű, egészséges, és abból is csak keveset eszik MINDENKI. Ez a példamutatás, és az összetartás. Nem pedig az, hogy lakomázzuk a zsíros falatokat, és kiküldjük a gyereket.

Viszont lehet, hogy anyukád nem tud mást tenni, lehet, hogy az apukád elvárja a zsíros, laktató, nagytányér kaját, és anyukád, a maga módján így akar megvédeni téged.

Legjobb lenne, ha beszélgetnétek erről.

Neked nehéz lehet ez a helyzet, viszont nézd, én megmondom neked, számomra aki kövér, az nemcsak egészségtelennek és esztétikailag hátrányosnak tűnik, hanem az önfegyelme is és a tudatossága is csekély. Én ritkán barátkozom ilyenekkel. Habár vannak kövérek a barátaim között, de ők legalább igyekeznek, próbálkoznak. A külsőd a belsőd tükre, lelki, akarati tulajdonságaid kirakata. Ha úgy érzed, semmit sem ér az életed, te magad vagy az, aki felelős azért, hogy valmi értéke legyen. Neked meg kell találnod azt, hogy hogyan adhatsz értéket az életednek TE MAGAD. Nem tolhatod át a felelősséget sem szülőkre, sem iskolára, osztálytársdakra, csak te magad vagy felelős magadért. Egy 17 évesnek nehéz lecke ez, de itt az ideje belevágni!

2010. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

nem elég hogy fogyózol.

MOZOGNI KELL!

Mind1 mit, akár séta a városba, akár futás, biciklizés, úszás, tök mind1 csak MOZOGJ! hidd el, ebben van a kulcs!

2010. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!