Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemetek a szüleim?

Miért ilyen szemetek a szüleim?

Figyelt kérdés

Fizetős menedzsmentre vettek fel, mert 460 pont elérhetetlen volt. És nemhogy örülnének, elkeztek csesztetni, hogy miért csak fizetősre, elviszem a pénzüket majd, miattam nem tudnak majd nyaralni, inkább mentem volna ingyenes tanári szakra, stb. Nekem miért nem jó egy egyszerű töri szak, mikor anyám munkatársának gyereke is oda ment...

Nem akarom hallgatni ezt még sokáig, eleve albérletre akarok szerezni majd pénzt, mert mindennap reggel 5kor kelés majd buszozást nem birom majd. Elegem van az egészből...


2015. júl. 28. 13:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja, vagy pedig vegyél fel diákhitelt. Elég sokan csinálják így is.
2015. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs igaza az első válaszolónak(nem a vita kedvéért)


Én örülnék ,hogy a gyerekem AKAR tanulni , egy sima tanári fizetés itthon meg tudjuk milyen...


ha meg előre tudták ,hogy a képzés amit választasz túl drága miért nm mondták meg jóval előbb.

2015. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

6., képzeld, én is gazdmenre jelentkeztem, és engem sem vettek fel államira, mivel "csak" 432 pontom lett. Szerintem igenis nehéz elérni azt a 460 pontot, de ezen az oldalon persze mindenki zseni, mindenkinek lazán meglett az 500 pontja, és akinek nem, az egy hülye.

Egyébként kérdező, szerintem rendes a szüleidtől, hogy kifizetik neked a képzésedet (az enyémek nem engedhetik meg sajna, így nekem ebből diákhitel lesz), viszont nincs igazuk abból a szempontból, hogy azzal cseszegetnek, hogy miért nem mentél másik szakra, ha egyszer ez érdekel. Engem is simán felvettek volna mondjuk szociológiára, vagy valamilyen tanárira, de ha nem érdekli az embert, akkor felesleges odamenni, mert csak az idejét pazarolja.

2015. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Kedves kérdező,a hozzád hasonlók miatt nem nézem sokra az egyetemistákat.( tisztelet a kivételnek).


Apuci anyuci fizeti a jogsit,autót kap,fizetik az egyetemet,albérletet és mellette még finanszirozzák a kocsmázásokat.És ezek után nulla tisztelet a szülők felé.


Ezt nem rád írom persze,de sok egyetemistával találkoztam,a Munkám révén.Sajnos , legtöbbször ez a forgatókönyv.

2015. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért megkérdezném attól, aki azt írta hogy a szülei ELŐRE szóltak hogy ha fizetőset jelöl meg akkor NEM TUDJÁK fizetni, miért is nem korrektek a szülei?

Nézd angyalom én is szeretnék egy porschet de a szüleim nem fizetik meg..akkor már szemetek?

Most még nagy a szátok, de ha saját lábon kell megállni, ne adj isten kölyköd is lesz, és arra is mindent rááldozol de csóró vagy így is, de ő többet akar (akárcsak egy migráns XD), akkor is ekkora szád lesz a szüleiddel kapcs?

Egyszer minden gyerek életében (már ha elég intelligens lesz hozzá) eljön a nap, pillanatok (halmaza) hogy rájön... "anyának/apának igaza volt"...és ami a legrosszabb.. már nem mondhatod meg neki adott esetben. :(

Addig örülj barátom míg vannak szüleid.

2015. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!