Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemetek a szüleim?

Miért ilyen szemetek a szüleim?

Figyelt kérdés

Fizetős menedzsmentre vettek fel, mert 460 pont elérhetetlen volt. És nemhogy örülnének, elkeztek csesztetni, hogy miért csak fizetősre, elviszem a pénzüket majd, miattam nem tudnak majd nyaralni, inkább mentem volna ingyenes tanári szakra, stb. Nekem miért nem jó egy egyszerű töri szak, mikor anyám munkatársának gyereke is oda ment...

Nem akarom hallgatni ezt még sokáig, eleve albérletre akarok szerezni majd pénzt, mert mindennap reggel 5kor kelés majd buszozást nem birom majd. Elegem van az egészből...


2015. júl. 28. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Örülj neki, hogy kifizetik, és egyébként meg én sem örülnék, ha az összes pénzem elvinné a gyerek.
2015. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

szemét, aki kifizet rád több százezret?

És elérhető a 460. Elég sokan elérik.

2015. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Előttem válaszolók, hol írta, hogy kifizetik neki? Diákhitelről még nem hallottatok? Vagy arról, hogy akinek jók a jegyei azt esetleg átvehetik államira 1 év után?
2015. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Persze, nyilván a szülei ennyire háborognának, ha magának fizetné az egészet. Álmodj királylány.
2015. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
oda van írva: elviszem a pénzüket...
2015. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

szia. én is idén felvételiztem. a szüleim kikötötték, hogy csak államira mehetek, ha beírok fizetőset ők nem fogják tudni állni.

szóval ennyiből nem voltak korrektek. szerintem elérhető pont a 460, de persze nem mindegy mik voltak a felvételi tárgyak. de el lehet érni, ha valaki oda szeretne menni és nincs más módja, meg lehet csinálni.

albérletet meg kétem, hogy egyedül fent tudnál tartani egyetem mellett, meg fizetni a kaját,rezsit..stb


reggel 5-kor kelés nem olyan brutál. én gimihez is ekkor keltem és 1óra 20 percet buszoztam reggelente. meg lehet csinálni, főleg egyetemen, hogyha nem reggel 7:30ra kell már menned, hanem lehet későbbre is

szerintem főleg ha fizetősön vagy és ezt is alig győzik fizetni, akkor ne is álmodj,hogy albérletben támogatnának, csak hogy szegény gyereknek ne kelljen buszozni.

nekem nem szimpatikus a hozzállásod. de a szüleid is közölhették volna előre, hogy ne fizetősre menj, mert nem tudnak támogatni. elvégre előre lehetett tudni, hogy mennyi lesz kb a ponthatár(központi) szóval olyan nagy meglepetés nem érte őket, hogy fizetősre vettek fel.amikor gondolom 2. helyen volt.

szóval mindannyian felelőtlenek vagytok .

2015. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

6.vagyok

annyiban van igazad, hogy kár lett volna töri szakra vagy akármire elmenni ami nem érdekel,csak mert ingyenes.

de akkor el kellett volna érni a kitűzött céljaidat, de gondolom be se céloztad magadnak a 460-at, hanem megelégedtél 300 pont körülivel, mert annyi elég lesz fizetősre.

2015. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

juj szegény te 5kor kéne kelni az egyetemre amit a szüleid fizetnek.

akkor vegyél fel diákhitelt!

2015. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Szégyelld magad! Szülőkre ilyet írni, akik eddig is a shegged alá tettek mindent? Eleged van, nem bírod? Hát menj és oldd meg az életed, ilyen hozzáállással, majd megtudod.
2015. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyilván ha egyáltalán nem érdekel a töri vagy más egyéb tanári szak, ami államis lenne, akkor nem kell csak azért oda menned, de azért te is visszavehetnél az arcodból kicsit. Milyen jogon várod el tőlük, hogy ők fizessék? Bár gondolom ők is tudták, hogy miket jelöltél meg és azt is, hogy milyenek az anyagi lehetőségeik, tehát mondhatták volna, hogy ha fizetősre vesznek fel, akkor azt mi nem tudjuk állni neked. De az sem oké, hogy te meg csak várod, hogy majd a feneked alá teszik a százezer forintokat. Anno engem is csak fizetősre vettek fel, de én megbeszéltem előtte a családommal, és később át is vettek államira, mert jól tanultam. Ha nem akarod hallgatni őket, akkor halassz egy évet, dolgozz és keresd meg a pénzt (vagy legalább egy részét) önállóan.
2015. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!