Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemetek a szüleim...

Miért ilyen szemetek a szüleim? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. A helyzet az, hogy soha nem voltam nekik elég jó(mindig kritizáltak mindenben, a négyesért is megszidtak,lehordtak mindennek,hogy én mennyire hülye és buta vagyok),pedig jó tanulónak számítottam. Minden más tulajdonságom sem felel meg nekik, többet törődnek a barátaikkal és az ő gyerekeikkel, mint velem. Ha próbálom szóba hozni a témát, hogy miért nem vagyok elég jó soha semmiben,akkor elküldenek, hogy hagyjam őket békén,azt mondják ne idegesítsem őket és ez nincs is így,csak én találtam ki! Az önbizalmam romokban hever, barátaim nincsenek, pasim sincs, és egyre nehezebben bírom ki ezt a egészet:S Ráadásul hamarosan itt az érettségi is...Mindenkivel törődnek,csak velem nem! Annyira rosszul érzem magam,nincs kire számítsak:S Mit tegyek?Valaki volt már így?
2009. okt. 20. 18:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Költözz el minélelőb saját lakásba. Vagy valahova legalábbis tőlük el. Nemlehet erőltetni a szeretetet.
2009. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem tudok elköltözni!:S
2009. okt. 20. 18:13
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem? Suli mellett simán lehet dolgozni. Én is azt csináltam. Nappal suli, éjjel meló, maradék időmet beosztottam ahogy tudtam (alvásra/tanulásra) Nem volt leányálom, de megálltam a saját lábamon, és azóta is megállok. (Most már fordítva van, meló mellett járok suliba :))

Egyébként a 14 éves koromra emlékeztetsz. UGYANEZ volt a véleményem a szüleimről, ugyanígy, ahogy neked. Évek teltek el, mire rájöttem mekkora bolond voltam, és csak "lázadoztam". Hugommal is ugyanúgy bánnak, mint annak idején velem, és teljesen egyet értek a nevelési módszerükkel. Felnőtt fejjel máshogy fogod gonolni... :)

2009. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
De külön szobád ha van akkor legaláb oda menj és ne ülj ott ahol ők és úgy nem tudnak veszekedni. Ha nem szeretnek akkor hiába könyörögsz hogy szeressenek már. Amúgyis magadnak kell megfelelned nem másoknak.
2009. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

18:19-es: na ne szórakozz. Itt a kérdező 18 éves, nem 14, ez neked hol tűnik lázadozásnak? Feleslegesen ne irkálj már baromságot, egy kamaszodó 14 éves kölyöknek mi köze a 18 éves, már-már felnőtt emberhez? Ehh...


Kérdező:a legjobb, amit most tehetsz, hogy rájuk hagyod a dolgot, egyik füleden be, másikon ki. Legyen a célod az, hogy csinálj egy minél jobb érettségit és egyetemet meg már egy másik városban végezz, amellett lehet dolgozni és tanuli is!

2009. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Az én szüleim is ugyanilyenek. Sajonos én sem tudok mit tenni. Már ott tartunk, hogy nagyon nem is beszélek velük, egész nap tanulok, hétvégére pedig mindig csinálok valamilyen programot. Hátha majd egyszer észre veszik magukat.

2009. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
18.19! Nem hiszem,hogy ez jó nevelési módszer lenne!Sajnos ők alapból ilyenek,egymással is folyton veszekednek.Én meg abba a kategóriába tartozom,akit nem így kéne nevelni...Ezt ők is tudják.És mégis ez megy.
2009. okt. 20. 18:23
 8/30 anonim ***** válasza:
77%
Nézd a jó oldalát, függetlenedhetsz kicsit tőlük. Engem mindig őriznek.
2009. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ebben szerintem nincs jó oldal:( És senki másra sem tudok számítani,ez nagyon sz..r:(
2009. okt. 20. 18:30
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
Rám számíthatsz.
2009. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!