Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenének hazudik?!

Mi a fenének hazudik?!

Figyelt kérdés

Miért gondolja azt, hogy nem jövök rá arra, hogy nem nyilvánvaló, hogy hazudik? Annyira amatőr, hogy szinte szó szerint egy banánhéjon csúszik el! És már nem először kapom füllentésen! Tudja nagyon jól, hog utálom a hazugság minden formáját; a kegyes hazugságot is! Úgy gondolja, hogy megkímél az igazság elhallgatásával? Hát nem, sőt, ellenkezőleg! Csak feldühít és sért, hogy a szemembe hazudik, és nem bízik bennem; pláne úgy, hogy én sosem tettem vele ilyeneket, még csak hasonlókat sem!


Ha valóban nem mond igazat, miért neki áll feljebb, miért ő sértődik meg rám, hog én nem hiszek neki? Most komolyan én vagyok a rossz, amiért figyelmeztetem, hogy legyen szíves, és ne nézzen már teljesen h*lyének?


2010. márc. 6. 16:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Aha szóval sunyizik.. Szerintem ezek nála rossz beidegződések, tehát pl a családja vagy előző bnői úgy viselkedtek vele és ezért tőled is olyanokat vár tudat alatt, azt hiszi te is úgy viselkednél.. szóval ilyen előítéletszerűsége van, csak attól kicsit komolyabb. ez ilyen beidegződött viselkedés.. Pl lehet, hogy régen pl családjában sok konfliktus volt abból amikor őszinte volt, ezért ezt a 'védekezési módszert' fejlesztette ki.

De ez csak egy példa, más hasonló okok is lehetnek és nem tudom h lehet e ezen változtatni vagy hogy mit kellene neki mondani..

2010. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem a problémát. Azt hiszed hogy nőkkel találkozik, és megcsal? ha konkrét ilyen okod van ezt hinni, akkor értem, hogy direkt sunnyog...


De lehet hogy nem közlékeny. Ilyen példára gondolsz?:

- szia, na mi újság?

- semmi, majd megyek haza.

- mikor jössz?

- még nem tudom.

- ja, mész a szerelőhöz ugye?

- nem, a Ferivel találkozom.

- hogyhogy, 2 napja azt mondtad ma viszed el a kocsit.

- ja, nem, majd holnap viszem.

- ok.


Ilyesmire gondolsz? mert ezzel a dologgal semmi nincs szerintem :) nem számol be minden eseményről. De ez nem azt jelenti hogy titkolózni akar, csak ilyen típus. Vagy elfogadod hogy nem tudod mindig mikor mit csinál, mert nem számol be mindenről, és így kissé kuszák a dolgai, vagy keresel mást, mert ő képtelen mindenről beszámolni, és nem azért mert nem akarja, hanem mert nem tartja fontosnak. a nagybátyám is ilyen. anyám idegbajt kap tőle, mert nem lehet vele egyeztetni semmit...

2010. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
51%

tegnap 20:45 - végre valaki! Valaki, aki megpróbál a másik fejével is gondolkodni. Nem hiszem, hogy én lennék a szerencsés kivétel, akinek nincs ezzel gondja, remélem, vagyunk még páran, akik örülnek, hogy a párjuk önálló életre képes és velünk a lényegre szorítkoznak. Az élet olyan rövid - rövid ahhoz, hogy felesleges fecsegéssel töltsük. Nem vagyok a felügyelőtisztje a páromnak, hogy folyton beszámoljon hol, mikor, kinek mit mondott, merre járt. Intézte a dolgát. Én meg a magamét. Sőt, néha inkább ő számoltat el, hogy akkor hogyan is keveredtem oda, ahol éppen utolért telefonon... még jó, hogy nem szereltetünk egymás bőre alá nyomkövetőt!

Azt értsétek meg, hogy egy férfinak van saját élete, mi nők könnyebben alárendeljük a magunkét a MI érzés kedvéért. Foglaljátok el magatokat, keressetek új hobbit vagy mittudomén ahelyett, hogy a vérét szívnátok a párotoknak! Legfőképpen pedig fogadjátok el, hogy ti tettétek ilyenné őket - ha nem tartanának a folytonos kritizálástól, meg a miértúgycsináltad?nemjobbletvolna? kezdetű okoskodástól, akkor simán mindent kitálalnának maguktól a Mivoltma? kérdésetekre. Jó, jó, persze, igaza van annak is, aki azt írta, hogy aki előző kapcsolataiban így szocializálódott, abba ezek a beidegződések beleégtek.

32/n

2010. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nem igazán mesélt a családjáról; azt tudom, hogy hiába ő a kisebb gyerek, mégis a bátyja volt elkényeztetve, őneki sose kellett semmit csinálni. Mindig az öccse volt a szorgalmasabb. A bátyó mérnök, a felesége jogász vagy könyvelő (nem tudom pontosan), azt tudom az elmondás alapján, hogy nagyon jól élnek. Öcsi az oktatásban dolgozik, meg jár fősulira (ezen a nyáron fogja megkapni a mesterdiplomáját), meg csinál egy tanfolyamot, és az ott tanultakból is próbál pénzt keresni, szóval ő nem él olyan jól, mint a bátyja. Szóval, akárcsak régen, most is a bátyó van többre tartva a szülők által, mondhatni ő az ember.

Azt is elmesélte, hogy a nagyapjával nagyon jóban voltak, ővele értett szót csak, senki mással nem. Azt hiszem, a nagypapa már nem él.

Az eddigi barátnőiről nem nagyon mesélt. Annyit mondott csak, hogy volt 5-6 barátnője, de egy sem bírta fél évnél tovább.

Az utolsó előtti válaszoló pontosan leírta a szituációt; igen, ilyesmik szoktak lenni.


Köszönöm a válaszokat, nagyon örülök neki, hogy az én szememmel is látják a problémát, és nem üvöltik le a hajamat vadidegen emberek, hogy én milyen jogon csinálok ezt meg azt. Még írhattok, szívesen várom!

2010. márc. 9. 21:07
 25/25 anonim ***** válasza:
igazad van!!!
2010. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!