Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenének hazudik?!

Mi a fenének hazudik?!

Figyelt kérdés

Miért gondolja azt, hogy nem jövök rá arra, hogy nem nyilvánvaló, hogy hazudik? Annyira amatőr, hogy szinte szó szerint egy banánhéjon csúszik el! És már nem először kapom füllentésen! Tudja nagyon jól, hog utálom a hazugság minden formáját; a kegyes hazugságot is! Úgy gondolja, hogy megkímél az igazság elhallgatásával? Hát nem, sőt, ellenkezőleg! Csak feldühít és sért, hogy a szemembe hazudik, és nem bízik bennem; pláne úgy, hogy én sosem tettem vele ilyeneket, még csak hasonlókat sem!


Ha valóban nem mond igazat, miért neki áll feljebb, miért ő sértődik meg rám, hog én nem hiszek neki? Most komolyan én vagyok a rossz, amiért figyelmeztetem, hogy legyen szíves, és ne nézzen már teljesen h*lyének?


2010. márc. 6. 16:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ugyan azzal a pasival jár, vagy tényleg minden pasi ilyen? :D Mikor olvastam a kérdést, nekem is az jött le, mintha én írtam volna.

Én egyszer nagyon elővettem a párom az ilyenek miatt és nem hagytam, hogy tereljen, belázadjon, kénytelen volt válaszolni. Akkor kiszedtem belőle, hogy azért hallgat el dolgokat, mert nem tartja fontosnak. Azért hazudik, mert nem akar balhét és nekem nem tetszene. De könyörgöm, mért nem értik meg, hogy a hazugságnál semmi nem lehet rosszabb? Nem haragszom azért, ha azt mondja, hogy elmegy a haverokhoz piálni, de ha azt hazudja helyette, hogy a testvéréhez megy segíteni, akkor persze, hogy mérges leszek. Ők, férfiak néznek minket hülyének, mikor ilyen alapvető dolgot nem fognak fel, hogy bármi jobb, mint a hazugság???????

2010. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

18:27-nek!

Mi a párommal nagyon szeretjük egymást,mondhatnám kivételes a kapcsolatunk dehát ezzel mindenki így van szerintem tehát nem mondom.

Naívnak nem érzem magam,én is mint mindenki számolok a megcsalás kockázatával...!

Amikor olyanokat hazudik nekem hogy az autó olajcsere 12 ezer ft volt de egyébként 25ezer addig nem gondolom hogy más,komolyabb dolgokban is így tenne,hisz nem egy kategória!!

De ezt kapcsolata válogatja,szerintem nincs olyan hogy ne füllentene valaki hisz tökéletes párkapcsolat nem létezik akkor viszont csak lehet hogy te nem vetted még észre esetleg h párod füllentett már neked mert olyan nincs hogy Soha nem tette még meg akár kis dolog akár nagy!!

2010. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Ált. elég jól átlátok rajtuk, nem véletlenül vagyok egyedülálló.. Olyan párom volt hogy inkább hallgatott és nem hazudozott feleslegesen, titokzatos is maradt a szememben. Ez jobb sztem, mert a hazudozást egy suttyó, aljas, gyáva dolognak tartom. Lehet h csak kicsit, de azért mégiscsak átvágásnak minősül és ha már a páromról van szó akkor még nagyobb bajnak tartom h elvileg szeretnie kellene de mégis átvág és hülyének néz.. ezért nekem mind1 is h kicsit vág át vagy nagyon, a lényeg h átvág. ezzel sokat veszít a szememben előttem és a bizalom is teljesen oda. De egy igazi kapcsolatban sztem mindent el tudnak egymásnak mondani a tagok és meg tudnak bízni egymásban.

Annyit még hozzátennék h a kis dolgokban is azért hazudik h ne bántson meg vagy a konfliktust kerüli, a nagy dolgokat meg akkor pláne letagadja..

2010. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Írjatok még, szívesen várom! Férfiak válaszát is szívesen várom! Úgy látszik, ha ebbe a témába írom ki a kérdésemet, normálisabb emberek válaszolnak rá, mint a Szex-szerelem kategóriában.


Mindig lebuktattam, és mindig próbáltam vele megbeszélni, hogy miért viselkedik így, meg miért nem mond igazat, de mindig elhumorizálta. És ezek után mindig én éreztem magam rosszul, hogy megsértettem. Én őt nagyon szeretem, de ha ez így megy tovább, tényleg otthagyom!

Ősztől kezdett ilyen lenni, amúgy, addig minden rendben volt közöttünk.


Az a megalázó számomra, hogy nem tart annyiba sem, hogy őszinte legyen hozzám. Számát nem tudom már, hányszor kérdeztem meg tőle, hogy mivel érdemeltem ki ezt (is)! A válasz mindig hallgatás volt, vagy morgás, hogy fejezzem már be, hogy alaptalanul gyanusítgatom.

Ma tényleg az az abnormális, ha v.ki hűséges, ha v.kinek őszinte, tiszta érzései vannak? Legyek én is felszínes, bunkó r*banc, ágyról ágyra járó, mint ami most divat? Ez jobban tetszik a férfiaknak? De ha meg nem ez tetszik a pasiknak, akkor miért írja egyre több és több férfi, hogy mi baja van a mai nőknek, meg hogy nem találnak normális párt maguknak?

2010. márc. 6. 19:58
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki ugyan azzal a pasival jár, vagy tényleg minden pasi ilyen? :D "

Ez de nagy!!! Úgy látszik a pasik többsége sajnos ilyen. Talán mert a hazugsággal azt hiszik elkerülhetik a nem létező konfliktusokat. Nem jönnek rá,hogy épp a hazudozásból van a nagyobb baj. Ami ennél is jobban bosszant,hogy ha egyszer hülyének néz akkor legalább hihető dolgot találna ki! De erre sem képes......

2010. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Igen, igen, kedves utolsó! Úgy örülök, hogy itt megértik a problémámat! Írjatok még, szívesen várom! Köszönöm!
2010. márc. 6. 21:36
 17/25 anonim ***** válasza:
Én olyan szívesen olvasnám férfiak véleményét is:-))
2010. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Igen, annak én is örülnék, ha férfiak is írnának!
2010. márc. 6. 22:27
 19/25 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem mindegy hogy mit és miben hazudik :)


Gondolom azért hazudik, mert fél a kioktatástól, vagy azt hiszi hogy rosszallnád amit tesz. Vagy csak szimplán nem akar magyarázkodni, és inkább egyszerűbb dolgot mond.

Tényleg nem tudom miben hazudik. Megcsal? vagy nőkkel találkozgat? ha igen, akkor gondolom már nem lennél vele... ha meg lényegtelen dolgokat nem akar az orrodra kötni az szerintem nem baj. Bár én kóros hazudozóval még nem kerültem össze.


31/N

2010. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Nőkkel kapcsolatban is ködösít.... :/


Vegyünk egy olyan esetet, hogy megkérdezem, v.melyik nap mit csinál. Mond v.mit, de nem pontosan (arra hivatkozik a legtöbbször, hogy még nem tudja, pontosan hogy lesz, ilyenek)és megjegyzem. Aznap, mikor ez a v.mi van (bármi lehet), felhívom, hogy mi újság. Na itt szúr ki a dolog, ugyanis nem igazán az van, mint amit mondott, hogy lehet, hogy lesz. Azért zavar, mert ez rövid időn belül nem először fordul elő!


Az előfordul, hogy húzom, meg szemtelen vagyok, de sosem oktatom ki. Sokszor kértem már, hogy tegyen nyugodtan helyre, ha nem veszem észre magam, meg mondja meg, ha problémája van velem, de sosem mond semmit.


Most is ő haragszik rám, mert nem bízom benne. Hogy bízzak benne, ha ő sem bízik bennem, meg olyan dolgokat gondol rólam (pl. hogy miket követnék el ellene), amire nem adtam okot, hogy gondolja?

2010. márc. 8. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!