Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenének hazudik?!

Mi a fenének hazudik?!

Figyelt kérdés

Miért gondolja azt, hogy nem jövök rá arra, hogy nem nyilvánvaló, hogy hazudik? Annyira amatőr, hogy szinte szó szerint egy banánhéjon csúszik el! És már nem először kapom füllentésen! Tudja nagyon jól, hog utálom a hazugság minden formáját; a kegyes hazugságot is! Úgy gondolja, hogy megkímél az igazság elhallgatásával? Hát nem, sőt, ellenkezőleg! Csak feldühít és sért, hogy a szemembe hazudik, és nem bízik bennem; pláne úgy, hogy én sosem tettem vele ilyeneket, még csak hasonlókat sem!


Ha valóban nem mond igazat, miért neki áll feljebb, miért ő sértődik meg rám, hog én nem hiszek neki? Most komolyan én vagyok a rossz, amiért figyelmeztetem, hogy legyen szíves, és ne nézzen már teljesen h*lyének?


2010. márc. 6. 16:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Azért ő sértődik meg mert a legjobb védekezés a támadás.
2010. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugy gondolja hogy ő mindnet megtehet ami a legaljasabb!Beszéld meg vele jobb megoldás nincs de ha eddig nem ezután se fogja megérteni.
2010. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

TE az én páromról beszélsz?


Kétszer nem mondta el az igazat, és pont ahogy te leírod.

2010. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Olyan mint az én párom.

Már akkor ismertem mikor exével volt és tudom mikor hazudik,hisz akkoriben láttam "hogyan csinálja"...de egyébként sem nehéz látni mikor hazudik.

Mikor szólok neki hogy túlképpen nem zavar amit csinálsz mert tudtam hogy ilyen vagy mikor összejöttünk akkor még neki áll feljebb hogy mit képzelek én ő nem is ilyen és képzelődöm...

Hál Isten nagyon jó a kapcsolatunk és ilyenkor ezeken tudunk nevetni együtt...persze nem komolyabb hazugságokról van egyenlőre itt szó...remélem így is marad...

Nem tudom hogy lehetne kezelni ezt,én általában próbáltam humorosan hozzáálni:-)

Sok sikert!

2010. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért ő sértődik meg, mert akkor neked kell kiengesztelned még ezért is, és mert mártírnak lenni bizonyára jó.
2010. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez van pont nálunk is:( mintha én írtam volna!!

Nálunk vita van ebből mert nem bírom elviselni ha hülyének néz. Téma váltással oldja meg a dolgot aztán úgy tesz mintha mi sem történt volna.Bennem meg egyre csökken a bizalom iránta.

2010. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj, nálunk is volt ilyen, de én lerendeztem a dolgot, még egy hazugság és pakolok. Nem vagyok hajlandó elnézni neki, tiszteljen meg ennyivel, hogy nem hazudik a képembe.

És igen, legjobb védekezés a támadás, nálunk is ez volt, hogy tudtam valamit, de ő leugatott, de végül kiderült, ahogy az orra alá dörgöltem a bizonyítékot.

2010. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

17:12: Hazudozik a párod és megcsalta az exét. Akkor égis miből gondolod, hogy veled nem ugyanezt csinálja? Persze a te dolgod, ha nem zavar az a te bajod.. Meg az a tévképzet is hogy ha a párod sokat hazudik neked akkor az jó kapcsolat lenne. (muhahaha)

Am + nem az én exemről beszélsz? ő is pont ezt csinálta de elég átlátszó volt pl azt mondta az egyik közösségi oldalon lévő 'ismerősére' hogy fogalma sincs ki meg ronda is stb, de közben őt hívogatta szilveszterkor is és mikor rákérdeztem h kivel beszélt az imént akkor is azt mondta hogy fogalma sincs.. ha csak egy haverról lett volna szó simán elmondta volna.. de ez évekkel ezelőtt volt és akkor már amúgy sem volt jó kapcsolat..

Nah de a lényeg nem ez, hanem hogy ha te elfogadod hogy így viselkedik veled (nem tisztel és csak az ő egoja a lényeg) akkor ok. De jó ha tudod hogy hazudozni nem szoktak annak még a sunyi és konfliktuskerülő pasik sem akit tisztelnek valamennyire és ha megcsalta az exeit akkor veled is megteszi.

2010. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

18:07-nek!

Amikor az exével volt akkor mi még nem voltunk együtt,szakításuk után jöttünk össze.

hazugság nem egyenlő megcsalás.

Nem "nagy" dolgokban hazudik,lehet hogy félreértettél.

2010. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
nem értettelek félre, úgy értettem, hogy ha kis dolgokban is hazudik akkor simán lehet h nagy dolgokban is. pl ha rákérdezel és azt mondja h nem csal meg, nincs szeretője stb, akkor miből gondolod h igazat mond, ha alapból hazudós fajta? meg én mondjuk furának tartom, hogy többször lebukott előtted a hazudozásaival de téged ez egyáltalán nem zavar, + a többséget úgyis megússza mert naiv vagy. én annak a szavában örökre kételkednék aki 1x hazudott, nemhogy ezt többször megteszi..
2010. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!