Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem enged el anyukám...

Miért nem enged el anyukám diszkóba?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, anyukám mégse akar elengedni diszkóba. Kétszer már voltam, egyszer ő engedett el, másodszor pedig egy buliból mentem át. Nem értem, mért nem enged el?
2010. márc. 4. 20:18
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
72%
Hello! Én 28 éves vagyok, van egy kislányom, aki 1 éves. Nem tudom 15 év múlva mit írnék, de most szerintem az lehet a probléma, hogy nincs megfelelő bizalom az anyukád és közted. Pár éve még én is jártam diszkóba, és szerintem is túl van lihegve ez a dolog. Ha megbízható vagy, nem iszol túl sokat és gondolom többen mennétek és figyelnétek egymásra, akkor nincs mitől tartani.
2010. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is tullihegik ezt a diszko dolgot.Engem sem engedtek sehova 15-16 evesen, mig meg nem untam az egeszet, es elkezdtem lazadni, de nagyon durvan.17 eves koromtol mondhatni azt csinaltam, amit akartam, tehat szinte minden egyes este diszko, kocsma, stb.Erre persze nem vagyok mar buszke, de legalabb rajottem, hogy nem nagyon van ott semmi erdekes.Egyebkent soha nem tettek semmit az italomba, bar ez a szerencsenek is koszonheto.Amugy sztem egy 18 eves lanyt mar siman el lehet engedni szorakozni.
2010. márc. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
46%

Életemben egyszer voltam diszkóba. Elöször, utoljára és soha többet. Nincs ott semmi érdekes. Pia, cigi tapizás stb.

Am már az sem segít a kábszerek ellen, ha az orrod ott bontják meg az italt. Az ilyen kábszeres ügyekben általában a pultos is bent van és egy tű meg egy fecskendő segítségével már az italodban is van a drog...

2010. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: 17/L
2010. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Persze, a dobozos sörben, meg a fém kupakos, műanyag üveges üdítőben ott "A drog". Azért ennyi hülyeséget ne találjunk már ki...
2010. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Bocs, nem műanyag üvegest akartam írni, hanem üveg palackost :)
2010. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
menj olyan barátoddal,akiben bízik anyukád.lehetőleg legyenek a társaságban fiú barátok is,akik meg tudnak védeni titeket,ha bármi történne. ígérd meg neki,hogy bizonyos időközönként rácsörögsz,hogy jól vagy,minden rendben. ne követelőzz,ne hisztizz. szerintem igy már csak elenged! és ha elenged,akkor időben menj haza,és tartsd be a "szabályait".idővel nagyobb szabadságok fogsz kapni,csak szokatni kell anyukádat ehhez az új helyzethez! sok sikert! :)
2010. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy itt ugye egy 18 éves felnőtt nőről van szó, akkor hogy nem mehet oda, ahova akar?18 évesen én már nem kértem a szüleim engedélyét arra, hogy elmehessek szórakozni, csak megmondtam mikor megyek, mikor jövök.
2010. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Hát én nem azt csinálok, amit akarok, sajnos. A szüleim elég régimódiak, lehet azért nem adnak több szabadságot.
2010. márc. 6. 21:13
 30/30 anonim ***** válasza:
Az aki a disco's hit-et küldte, idióta. És a videó készítője is egy idióta.
2010. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!