Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem enged el anyukám...

Miért nem enged el anyukám diszkóba?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, anyukám mégse akar elengedni diszkóba. Kétszer már voltam, egyszer ő engedett el, másodszor pedig egy buliból mentem át. Nem értem, mért nem enged el?
2010. márc. 4. 20:18
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
73%
félt, az a dolga:)
2010. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
51%
Hajógyár=Halálgyár!Ezért! [link]
2010. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
hogy ne legyél igénytelen divatp*csa
2010. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
2010. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
73%
Mert félt!!!!
2010. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
50%

Az utolsó egy idióta. Én folyton a Hajógyári szigetre járok és még nem történt velem semmi. Ez a srác, aki készítette a videót engem is jelölgetett írogatott iwiw-en szerintem nem normális. Pont ugyanilyennel riogatnak a médiában is.


A kérdezőnek, szerintem próbálj beszélgetni anyuddal erről. Nem hátrány ha tudjuk az okát, hogy milyért nem enged.

2010. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
48%
Bocs a 20:22-nek
2010. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

Ha lesz lányod megérted!Nagyon félt.Annyi rossz van ami történhet veled és te ezt el sem tudod képzelni.

Biztos hallottál arról a szerről amit a lányok italába öntenek.Nincs színe nincs íze de úgy kiüt,hogy a srácok azt csinálnak veled amit akarnak és oda visznek ahová akarnak.

Szeretnél egy ilyen élmény részese lenni?Szeretnéd ha nem egy és nem kettő fiú megerőszakolna és elvinnének egy erdőbe ahol ott hagynának ruha nélkül,minden nélkül az otthonodtól nagyon messze?Mit csinálnál?


Tudom,hogy ez elég durva de hidd el megtörtént már!

2010. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%
Azt GHB cseppnek hívják.
2010. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

20:27

Szerinted mi a céljuk ezeknek a szórakozóhelyeknek?Biztos az erkölcsre nevelés és az élet védelme,ugye?Nagyon tudatlan vagy!

2010. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!