Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem enged el anyukám...

Miért nem enged el anyukám diszkóba?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, anyukám mégse akar elengedni diszkóba. Kétszer már voltam, egyszer ő engedett el, másodszor pedig egy buliból mentem át. Nem értem, mért nem enged el?
2010. márc. 4. 20:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%
Gondolkozz már szerinted a szórakozóhely feladata az erkölcsre nevelés? Akkor a szülők és az iskola mire való? Én vagyok a tudatlan? Szerintem aki kapható az "erkölcstelen" dolgokra az buli nélkül is kapható lesz,és nem feltétlenűl kell szórakozóhelyre mennie.
2010. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Annyit el kell mondanom, hogy nem valami nagyvárosi diszkóról van ám szó. Igy nem hiszem, hogy ilyen durva bedrogozás lehetséges lenne. Mondjuk olyan már volt, pl amikor utoljára voltam, hogy több pasi odajött hozzám és barátnőmhöz, az egyik meg elkezdett hajtani rám. Aztán megkérdezte, hogy nem akarok-e lefeküdni vele? De le tudtam rázni...
2010. márc. 4. 20:45
 13/30 anonim ***** válasza:
46%
Olyan lányok, aki egyszerre csak egy fiúval járnak, elmennek egy ilyen diszkóba és másnap "prostiként" (mást nem enged a moderátor) térnek magukhoz. A GINA és hasonló iztelen-szagtalan kábítószerek kólába töltve is kiütnek. Tehetetlen bábként gyaláznak meg, ne mond már, hogy erre vágynál? A diszkók 99%-a ilyen, vagy ez fog történni, vagy ki is fosztanak, nem marad meg a mobilod, ékszereid, irataid elveszik. Ezektől félt édesanyád, te is félteni fogod a saját lányodat.
2010. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%

Na igen, csak tudod,van, amikor nem tudod lerázni az illetőt. Horák Nóri sem tudta lerázni, pl.

Amúgy sem értem, mire jó a diszkó: összejönnek a gyerekek, isznak, drogoznak, d*gnak az összehányt vécében, bömböl a tücctücc... Mire jó ez, úgy mégis?

2010. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
67%
Ja és a kisvárosi vagy falusi diszkó ennél is rosszabb lehet! Ott mindenki ismer mindenkit, másnap az egész környék tudni fogja, mit tettél. Te pedig nem emlékszel semmire. És ott is van mindenféle, amit beleöntenek a poharadba.
2010. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Próbáltam mondani, hogy ez nem ilyen diszkó, ez ilyen kisvárosi, mégis szinvonalas. Bodyguardok vannak meg minden, gardrób..nem hiszem, hogy ki tudnának rabolni. A belépődij se olcsó..De azért köszi, hogy figyelmeztettek erre a bogyóra.
2010. márc. 4. 20:53
 17/30 anonim ***** válasza:
64%
Nézd, én voltam ilyen helyen, de nem tetszett, pedig én is fiatal vagyok, nekem nem tetszik, hogy füstszagúan jöttem haza (pedig nem dohányzom), meg hogy egyesekből dől a piaszag, és lelkiismeret-furdalás nélkül tapiznak le idegeneket, meg egyáltalán a zsúfoltság. Ha szórakozni akarok, azt a szórakozás típusától függően egyedül vagy a barátaimmal teszem. Nézd, én nem tudom, nálatok mi a helyzet a helyi dizsiben, de anyukád biztos félt, az egy másik dolog, hogy meg tudtad magad védeni, de meddig? Tudod, amióta többször majdnem elütöttek zebrán úgy, hogy a nekem szóló gyalogoslámpa zöld volt, és még nem villogott, úgy gondolom, hogy egy dolog, hogy én figyelek és vigyázok, de vannak hülyék, akik nem ilyen körültekintőek, és okozhatnak bajt, most utaktól elvonatkoztatva, ha nem ismered a társaság minden tagját, nem lehetsz elég óvatos.
2010. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
67%

Jézusom, azért érdekelne, hogy a válaszolók láttak-e már belülről diszkót, vagy csak a tévében hallottak róla. 23 éves lány vagyok, szoktam diszkóba járni, általában nem is iszom olyankor szeszes italt, mert ott nagyon drága. Maximum egy pici sört, ennél több nem is kell. Sosem d*gtam senkivel ilyen helyen, csak táncolni járunk oda a barátnőimmel. Ti komolyan azt hiszitek, hogy a diszkó az valami olyan hely, ahol minden második lányt megerőszakolnak, kirabolnak, stb? Értelmes ember az italát nem hagyja felügyelet nélkül, így ki van zárva, hogy bármi belekerüljön. A sört, a kólát meg hasonlókat az orrom előtt bontják, és eszembe nem jutna az asztalon hagyni, majd visszamenni és utána beleinni.

És azért tegyük hozzá, hogy a kidobók sem dísznek vannak ott. Velem egyetlen egyszer fordult elő, hogy egy hapsi letapizott, és nem nagyon akarta megérteni, hogy nem vagyok erre vevő. Kb. két másodpercen belül kívül találta magát a fiatalember.


Amúgy egy szóval sem azt mondom, hogy sosem fordulnak elő durva esetek, mert persze, de épp úgy, mint más helyeken. De azért ne csináljunk már úgy, mintha egy diszkóba bemenni kb. azt jelentené, hogy vagy megerőszakolnak, vagy kirabolnak, vagy ha mégsem, akkor majd legközelebb úgyis megtörténik.

2010. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
87%

A Gina dolog is túl van magyarázva!!!


Akinek kicsit több agysejtje van, mint körme, az nem iszik szabadon lévő, bontott piát ilyen helyeken?


Magatehetetlen bábként fognak megalázni- írja az előzőekben valaki.

De kurvä jó, hogy általánosítunk... Hidd el, gina nélkül is magatehetetlen a diszkóba járó csajok 90%-a...

2010. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
73%

azt nem mondom hogy sose voltam diszkóban, de nem hiányzik

ismerkedni (komolyan)nem lehet, füstöt, zajt nem szeretem.

inkább megyek a hegyekbe kirándulni, itt már inkább akadtam igaz barátokra, partnerre. Persze vannak más hobbyk is. válassz egy hozzád illőt, és majd egyszer köszönd meg Anyukádnak, hogy ilyen nevelést kaptál tőle.

2010. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!