Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen a padlón vagyok. Mit...

Teljesen a padlón vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nőgyógyásznál,hogy megvizsgáljon,mert problémáim vannak.Fogamzásgátlót írt fel,mert a görcsoldók nem szoktak semmit érni és a menzeszem se jó...Hazajöttem és mondtam hogy írt fel gyógyszert...Erre ma jövök haza a suliból és az anyum letámadott,amint beléptem,hogy miért hazudtam neki.Nem értettem,hogy mire gondol...Erre meg mondta,hogy egy szóval se mondtam,h fogamzásgátló,meg h doki biztos nem ír fel vérvétel nélkül(pedig anélkül írta fel).Annyira rosszul esett,hogy nekem esett hogy -idézem :"Ennyire hülyének nézel?" Rögtön elkezdtem sírni...Egyszerűen nem bírom abbahagyni...A nővéremnek is mondtam,h fog.gátlót írt fel,és ő meg letagadta...

Közben ezen a héten apukám is elköltözik,akit a legjobban szeretek a családban...Ezért is kiborultam...

És a barátommal is sokat veszekszünk...

Ma már azon is sírtam hogy 4est kaptam tesiből(pedig ezen nevetni szoktam)A menzeszem is egyik nap van,egyik nap nincs...Nagyon magam alatt vagyok,főleg ezek után..A barátommal még ott se tartunk,hogy lefeküdjünk...Nem értem,hogy miért nem kérdezte meg,mielőtt letámadott...Erre meg azt mondta,h "jajj még én kérdezzek????"És a testvéremet sem értem,hogy miért hazudik.:'(


L/16


2010. márc. 4. 16:34
1 2
 11/19 anonim válasza:
0%

Baszunk?

Béla

2010. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj.
2010. márc. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Édesanyáddal kommunikálnotok kellene. Ha másképp nem, akkor írásban. Legalábbis úgy tűnik, hogy szexualitás terén addig eljut, hogy féljen/zavarja, hogy belekezdesz/csinálod, de addig nem, hogy azokra a veszélyekre, amiktől fél(t), elbeszélgessen veled ill. felhívja a figyelmem.

Ennyi erővel minden menstruáló (testi érettség), ill. felizgulásra alkalmas korú (magából is ki tud indulni) lányt leku.vázhatna az anyja, csak mert.


A testvéred más kérdés, ha nagyon nem passzol a természetetek (sok a súrlódás), vagy a körülményeitek miatt van rendszeres konfliktushelyzet köztetek, akkor tarts távolságot. Az tény, hogy az idősebb testvér hajlamos arra, hogy a korkülönbségéből azt higgye, ő már sokkal okosabb, -abb / -ebb stb. mint a kisebb testvér, tehát lenézi, ill. adott esetben vetélytársat lát benne.


Barát: a helyzet az, hogy 16 évesen valószínűleg jól lefektettelek volna, tekintettel a hormonháztartásomra. Az viszont jóval kevésbé valószínű, hogy életre szóló ígéretek betartására - még tényleges szándék mellett is - alkalmas lettem volna. Magyarán nem nagyon érdemes a korosztályodban, vagy bárkiben nagyon hinni. Amit érdemes egy életen át, az a saját egyéniséged és egyéni életed kialakítása: ha épp nem lesz senkid, akkor se legyél (túl) depressziós. Az emberek ugyanis jönnek-mennek, még akkor is, ha barátok.

2010. márc. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nőgyógyászod eléggé felelőtlennek tűnik. Én elmennék másikhoz is, fizetőshöz, nem a tb támogatásoshoz.


vérvétel nélkül nem lenne szabad hormontartalmú gyógyszert felírnia. Meg azt is meg kellene nézni, hogy neked mire lenne szükséged, és hogy a májad hogy bírja, ugyanis eléggé elmehetnek a májfunkciós szintek. Igaz, sokan nem foglalkoznak vele, aztán meg lesegetik hogy mi baja van az illetőnek...


16 évesen még nekem is sokszor össze vissza jött meg. Az én nőgyógyászom akkor (aki az anyámé volt) azt mondta, hogy ebben a korban még lehet normális, 3 havi átlagot számoljak. Aztán 20 éves koromra rendeződött, beállt 26 napra, és tartja magát ehhez a mai napig. 25 évesen 1 évig szedtem fogamzásgátlót, de a végén összevissza jött meg, ezért abbahagytam.


A sok görcs és az akadozó vérzés lehet stressztől is szerintem, de mindenképpen azt tanácsolom, hogy menj el egy másik nőgyógyászhoz is. Anyukádat meg kérd meg hogy menjen veled. Biztos nagyon megijedt, és sajnos rosszul fejezte ki magát. Nem minden felnőtt tud megfelelően viselkedni, de ő az anyukád, nem hagyhatod faképnél, ezért te neveld őt, és segíts neki.

2010. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Néha nagyon összejönnek a dolgok,veled is ez történt,úgy érzed egyedül maradtál a gondjaiddal.Tudod nagyon nehéz világban élünk,sokan küzdünk a problémáinkkal.Mindenképpen megkéne ezt osztanod egy felnőttel akiben begbízol,akihez odamehetsz beszélgetni.Anyukádnak sem lehet most könnyű,a legjobb amit tehetsz elsősorban,hogy próbálj megnyugodni.A barátod helyett pedig lessz másik biztos vagyok benne.Öltözz fel szépen,segíts anyának takarítani, aztán fogj egy jó könyvet és olvass,az mindíg jót tesz.A dolgok sokesetben maguktól is megoldódnak,ne engedd magad vitába sodorni és ne is kezdeményezd.Atestvéredet pedig tedd egy kicsit büntetésbe egy időre,hátha visszatér az emlékezete.Ezentúl jobban gondold meg mit mondasz el neki.Meglátod minden rende jön,a barátoddal pedig ne álj többet szóba,lessz szebb és okosabb helyette.Majd írd le hogy mi van veled,tegyél hozzá egy számot,hogy tudjuk te vagy az ZS
2010. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
A menszesszel kapcsolatban az amit leírtál másokkal is elöfordul,ez álltalában egy idő után renbe jön magától.Nem ajánlom a fogamzásgátlót,ne szedd be semmiképpen.A jó meleg fürdő vagy az ülőfürdő szokott segíteni,nekem is volt ilyen de ahogy időssebb lettem elmúlt,próbáld ki a saridont,az lehet segít megszüntetni a görcsöket.Ez a kimaradás lehet attól is,ha nem eszel rendesen,vagy ha, nagyon sovány vagy,meg ha nem alszol eleget.ZS
2010. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%

szia! Ne haragudj,de a családi a problémádra nem tudok mit mondani,nekem is van elég,néha az se segít ha leülsz és megbeszéled.Nekem apu ilyen anyuval,mert el lett kényztetve,beszélni nem lehet vele na mind1...Szóval a görcsökre: APRANAX nevű gyógyszer. van a gyengébb,a vil.kék,meg az erősebb a sötét kék. nekem gyógyszerrel is úgy görcsöl,az ideg miatt h nem birok fölállni pedig 3éve szedem a lindy20ast és mégis...ha nem vagyok idegbajos a hónapban sokat,alig fáj,de ha igen akkor csak az apranax segít! nagyon erős gyógyszer,nekem a régi dokikám írta fel anno,aki már nyugdíjba van.sztem 1dokinak se jutba eszébe...na mind1

Remélem javul valamit a helyzet otthon.Sok sikert!

2010. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sajnálom, hogy így összejött minden... Igyál cickafarj teát, minden nap 3 pohárral (reggel-délben-este), az elég hatékony menstruációs problémákra. Mielőtt megkéne jönnie, az előtt 4-5 nappal kezdd el, segíteni fog. Görcsök közben is. a fogamzásgátlóval várnék még. Ráadásul tényleg vérvizsgálat kellene előtte.
2010. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
cickafarj = cickafark
2010. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!