Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen a padlón vagyok mit...

Teljesen a padlón vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és most jött el az a pillanat hogy lelkileg teljesen ki vagyok. Soha nem volt még pasim, barátaim nincsenek, olyan szar kisvárosban lakok hogy lehetőségem sincs elmenni innen se hogy új életet kezdjek mert miből? Hogyan? Kivel?

Egyszerűen kezdek bedepizni...állandóan sírok/sírhatnékom van senkinek nem tudom elmondani hogy mi bánt vagy valami...Egyszerűen már csak az öngyilkosságot látom kiútnak de ahhoz meg nincs elég bátorságok...Mit tegyek?

Kezdek besokkalni....:(


2011. szept. 11. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem se rózsás a helyzetem, több mint egy éve folyamatosan feszült ideges, depressziós vagyok, és nemlátom a kiutat elegem van. egyszerűen ülök a szarban és semmit nem tudok tenni. fiú létemre nagyon sokat sírok, de nem szégyellem.. 18 éves vagyok.. ha van kedved beszélgetni írj:\
2011. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
hát nehéz helyzet, sajnos te ebbe/ilyennek születtél, fogadd el. nemlehet mindenki társasági ember, kellenek az örökké magányos forever alone-ok is:) barátkozz meg a gondolattal h te remete életre születtél!
2011. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van kiút. Egyébként fogd magad, és a cuccaid és menj el egy városba, ott vannak lehetőségek. Ne parázz, csak egy szimpla spontán kiruccanás a városba. Ott sok az ember, lehet ismerkedni, barátokat szerezni.

öngyilkosságról meg tegyél le, egyébként is kva önző dolog, nehogy azt hidd hogy senkinek sem számitasz. Ráadásul, fiatal vagy még egy csomó jó dologtól elvágnád magad, lehet hogy perrpill nincs, de nem tudod mit hoz a jövő, lehet, hogy pont holnap rád mosolyog a szerencse, vagy bármikor máskor.

és hogy jelen pillanatban nincs senkid, az semmit sem jelent. Lehet, hogy lesz.

Ja, és lentről csak felfelé vezet az út, kivéve ha nem kezdesz el ásni... De ha belegondolsz, mindig könnyeb felfelé menni, mint fogni egy ásót.... :)

2011. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!